Artvin’de tartıştığı polisi vuran de polis çıktı

oluşturulma Tarihi: Kasım 06, 2022 16:19

ARTVİN borçlunun polis memurunun vurduğu iddiasıyla tartıştığı polis memuru Ali Rıza Yıldıran’ı omzundan omzundan yaralayanın Trabzon’da polis memuru Selim M.

class=”medyanet-inline-adv”>

Olay, dün akşam Borçka İlçe Emniyet Amirliği’nde meydana geldi. Eşi ile henüz tamamlanmamış olan Selim M., başvuru için polis için geldi. Bu arada, tabancayla fark edilen Selim M., bekletildiği öne sürerek polis memurları ile tartışıldı. Çıkan tartışmada belindeki tabancayı çıkaran Selim M., karşı caddeye doğru kovaladığı polis memuru Ali Rıza Yıldıran’a ateş etti. Çevredekilerin muayenehanesine uğrayarak, Selim’i ateşe tutularak gözaltına alındı. Omzundan yaralanan polis memuru Ali Rıza Yıldıran ise gelen sağlıkta yapılan ilk müdahalesinin ardından Borç Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Yıldıran da Artvin Devlet Hastanesi’ne sevk edildi. Vatandaşların bölümünde yaralanan Selim M. de meslek hakkında bilgilendirilmiştir.

Artvinde tartıştığı polisi vuran de polis çıktı

OLAY KAMERADAclass=”medyanet-inline-adv”>

Olay, çevredeki bir kullanıcı tarafından cep telefonuyla görüntülendi. Selim M.’nin polis merkezi polis resmi ile tartıştığı, peşinden yürüyen. Kaçmaya çalışanarnin polis memurunun sanat eğitimi çekimi yargılaması hakkında bir arabanın saklandığı da görüntüde yer aldı. Olay sonninin polis tarafından darbedildiği, vurularak yetiştirilmekte kalabalığı dağıtmaya yetiştirildi.

Artvinde tartıştığı polisi vuran de polis çıktı

ŞÜPHELİ DE POLİS

Hastanede serviste Selim M.’nin polis memuru olduğu, Trabzon Emniyet’inde göründüğü gibi görünüyor. Psikolojik olarak öne sürülen polis memurunun izinli Borçlu olduğu ve Artvin’in ilçesine girdiği belirtildi.

YARALI POLİSE ZİYARET

Artvin Vali Yılmaz Doruk, beraberinde İl Emniyeti Sinan Ergen ile polis memuru Ali Rıza Yıldıran’ı gördüğü Artvin Devlet Hastanesi’nde ziyaret etti. Polis memuruna ‘geçmiş olsun’ni ileten Vali Doruk doktordan sağlık durumu hakkında bilgi aldı. Yıldıran’ın sağlık sağlığı iyi olduğu belirtildi.

.

Leave a Comment