Ataşehir’de kamyoneti çarptığı doktor anne adayı

Ataşehir’de sabah taksiye kamyonet, daha sonra kaldırımda kaldırımda Doktor Buğra Kaan Yücebaş’a çarptı. Süreyyapaşa Hastalık Göğüsleri ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Buğra Kaan Yücebaş olaydan meydana gelirken, yakınları sinir krizinde.

Kaza, Kayışdağı Mahallesi Kayışdağı caddesinde saat 05.30 sıralarında geldi. Cadde üzerinde ulaşımet, henüz büyük ilerleme yolunda taksiye çarptıktan sonra kaldırımda 2 kişiye çarptı. Kazada kaldırımdaki yalardan Samet Şene yaralanırken, Doktora Buğra Kaan Yücebaş olay yerinde hayatını kaybetti. Kazaya karışan kamyonet şoförünün olaydan kaçtığı iddia ediliyor.

İhbar doğrultusunda, olay yerine çok sayıda büyük çaplı, polis ve sağlık sektörü sevk edildi. Polis kazası güvenlik önlemi aldı. Kaza da yara Samet Şenelen sağlıklanan ambulansla kaldırıldı.

ÖLEN DOKTORUN YAKINLARI SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Kaza yerinde Cumhuriyet incelemesi yapmadan önce. Olayı yaratan kişi Buğra Kaan Yücebaş’ı olduğu tespit edildi. Yücebaş’ın mağazasının ve Hastanesi’ndeki muayenehaneleri arabanı kamyonetinden beğenilirken, Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma’nda doktorluk çalıntıdır. Öte yandan Doktor’un annesi, işletme ve Yücebaş olayla sinir krizi geçirdi.

ŞOFÖR KAÇTI

Polis kazayı kullanıyor. Olayla ilgileniyor.

Leave a Comment