atv CANLI YAYIN İZLE 2022 BUGÜN 📺 | atv nasıl izlenir? atv yayında – Bugün atv’de ne var?👉 atv CANLI YAYIN İZLE 📺 – TİKLAYIN


Türkiye’nin en eğitim ve en sevilen televizyonlarından atv’de dizi ve program internet üzerinden takip ediliyor. atv canlı izle linkini araştırıyor. Peki, atv nasıl izlenir? atv canlı yayın izle link var mı? atv yayında bulunan ve diğer tüm gözden geçirenler…📌 atv NASIL İZLENİR?


 • Ana menüye girebilmek için ; uzaktan kumandanızda ‘ MENÜ ‘ KURULUM kumandası veya ‘ okuyanlar .
 • Uydu alıcısı marka modeline göre ; ‘ KANAL ARAMA ‘ , ‘ MANUEL ARAMA ‘ , ‘ KANAL EKLEME ‘ , ‘ EL İLE ARAMA ‘ gibi menülerden hangisi beliriyor ise YUKARI – AŞAĞI tuşlarını kullanarak ona ‘ OK ‘ e gösteri.
 • Açılan pencerede yine uydu alıcısının marka modeline göre ; ‘ TP FREKANSI ‘ , ‘ ALIŞ FREKANSI ‘ , ‘ FREKANS ‘ , ‘ UYDU FREKANSI ‘ seçeneğinden biri belirleyecektir , YUKARI – AŞAĞI tuşlarını kullanarak o seçimin başındaki tuşlarını kullanarak atv yeni olan ‘ 12053 ‘ olayı girin.
 • Yine aynı pencerede ‘ SEMBOL ORANI ‘ yada ‘ SEMBOL ORANI ‘ değeri olacaktır. YUKARI – AŞAĞI tuşlarını kullanarak o seçeneğin üzerine gelen kumandada bulunan rakamları kullanarak ‘27500’ tuşlarını girin..
 • Yine aynı pencerede bulunan ve ‘ POLARIZASYON ‘ yada ‘ POL ‘ şeklinde bir yazı olacaktır. YUKARI – AŞAĞI tuşlarını kullanarak o seçeneğin üzerine geldikten sonra SAĞ – SOL ok aracılığıyla ‘ H ‘ , ‘ YATAY ‘ yada ‘ YATAY ‘ olacaktır.
 • Yine aynı yerde olan ‘ FEC ‘ sizin için yerel olmak için YUKARI – AŞAĞI tuşlarını kullanarak – seçeneğin üstüne geldiğinde sonraOL ok aracılığıyla SAĞ’ 5 / 6 ‘ seçilmelidir. Bazı uydu alıcılarında bu değerin girilebileceği bir alan bulunmamaktadır. Bu durumda bu değerin girilmesine gerek yoktur.
 • Son olarak OK ‘güneyv’de yeni uydu hedefleri takip edilmiş. Aramayı tamamlamak için alıcısı marka modeline göre görmek için ‘ ARAMA BAŞLAT ‘ yada ‘ TP ARA ‘ belkin üzerinde arama işlemi yapmanız gerekir.


Frekans değerleri;


Frekans : 12053 Mhz
Sembol Oranı : 27500
FEC : 5/6
Pol : Yatay ( Yatay )


👉 BEN BU CİHANA SIĞMAZAM KONUSU NE?


atv YAYIN AKIŞI 20.09.2022


 1. 06.10 Bir Zamanlar Çukurova
 2. 08.00 Kahvaltı Haberleri
 3. 10.00 Müge Anlı ile Tatlı Sert
 4. 13.00 atv Gün Ortası
 5. 14.00 Mutfak Bahane
 6. 16.00 Esra Erol’da
 7. 19.00 atv Ana Haber
 8. 20.00 Ben Bu Cihana Sığmazam 1.Bölüm


.

Leave a Comment