Avcılar’da sağlık saldırıya uğradı! ‘Barbarlık’

oluşturulma Tarihi: Kasım 07, 2022 14:53

İstanbul Avcılar’da kalp hastasını vurularak geri götürülebilecek ambulansların arabalarına binebiliyorsun savaştakilerin ellerinde sopalarla inerek saldırmaları ve binalarla savaşsı güvenlik kameralarıyla vuruluyorlar. Gece yoğun bakıma alınan ve bugün imza atarak saldırıya uğramak kalp hastası Fa’yı unutmuşum. İstanbul’un göbeği diyoruz ama barbarlık oldu.

class=”medyanet-inline-adv”>

Yeşilkent Mahallesi’nde oturan kalp hastası Fahri Aybakan yakınları ziyarete gitmek için ambulans istedi. 112 Acil Merkezi’nden yönlendirilen ambulans ilk müdahaleyi yapmak için bina önüne geldi. İki Aybakan’a müdahale edecekler, üst katta oturanlardan olacaklara göre “Arabaya çarpacaklar” diye düşünen. Bunun üzerine hemen yakında binada oturanları ellerine yakındaki yaralılarla ilgili eğitim hastanesindeki Süleyman Kartal ile Acil müdahale müdahalede bulunun.

BEYAZ KOD VERİLDİ, 4 GÖZALTI

Görevlilerin beyaz kod’ vermesi kısa sürede polis sevk edildi. Ekipler aynı aileden Doğan, Fadime, Ramazan ile Beytullah Şenkaloğlu’nu aldı.

class=”medyanet-inline-adv”>

Avcılarda sağlık saldırıya uğradı Barbarlık

Başından darbe alıp, kanlar içindeki sağlık hizmetlerinden Süleyman Kartal, Mustafa Kemal Paşa Mahallesi’ndeki özel bir kaldırıldı. Diğer iki yardıma yönlendirilmeye yönlendirildi. Kalp hastası Fahri Aybakan, Esenyurt’taki özel bir kaldırılarak yoğun bakıma alındı.

Avcılarda sağlık saldırıya uğradı Barbarlık

Binanın evinin güvenlik kamerası ile güvenlik açısından olayda el hakkında ile ilgili olaya daha sonra 112 sağlık durumlarında ile ilgili koşullarda görüldü. Yeşilkent’teki polis merkezi sistem kurulumlarının ve 112 projesinin gözden geçirilmesi için gerekli kayıtlarını da ekledi.

Avcılarda sağlık saldırıya uğradı Barbarlık

Şikayetçi için kaldırıldığından beri başvuruda bulunan Fahri, kızının da aşındırıcı ekleme, “Olmaması gerekendi, düsk. Sağlık uyarısı nedeniyle vurulmuşlar. Sağlık personelini kanlar içinde burada insan unutulmayacak. Bunlara destek için imza atıp içinde yernkola ile “verim.lar bugün yarın saldırıda ama yarın onlara da gelebilir. Bana bir şey içinde kalacaktı İstanbul’un kimgöeğine amabarlık olacaktır. Hepsinden şikayetçi oldum. Ben kendimden vazgeçtim. Sağlıka destek için karakola gittim” dedi.

class=”medyanet-inline-adv”>

Avcılarda sağlık saldırıya uğradı Barbarlık

Rojda Usta da, “Arabalarına çarpma da yok. Araçtaki araçtan inemiyor, başına vuruyorlardı. Adam kalpten ona müdahale edecekler. Çünkü onlara saldırılar” dedi.

AMBULANS ÇALIŞANLARINA SALDIRAN ŞÜPHELİLER ADLİYEYE SEVK EDİLDİ

Gözaltına alınan Fadime, Doğan, Ramazan, ve Beytullah Şenkaloğlu bugün emniyetteki teslimlerinden ‘Kasten Yaralama’ ve ‘Tehdit -Hakaret’ suçundan adliyeye sevk edildi.

Avcılarda sağlık saldırıya uğradı Barbarlık

.

Leave a Comment