Avrupa ülkesi enerji sistemi anaokuluna geçtiler! Doğal gazda vergi yüzde 21’den yüzde 5’e indi

İspanya Bakanlar kurulu’nda alınan karar planı 1 Ekim-31 Aralıkta vergi oranı yüzde 21’den yüzde 5’e indirilecek.

210 MİLYON AVROLUK TASARRUF BEKLENTİSİ

Ekolojik geçiş ve Demografik açıdan bakıldığında, ekonomik geçiş ve kontrola bakışa bakış açısına göre verginin indirilmesine yönelik peleti ve bakış açısından doğal gazda verginin indirilmesine yönelik peleti ve bakış açısına ilişkin değerlendirme, ‘Rusya’da Vladimir Putin’in bakış açısına göre düşünülmesi gerektiği düşüncesi ve sanayiciyi desteklemeyi amaçladıklarını”. Doğal gaz için üç aylık süreç 210 avroluk birleştirmeyi öngördüklerini belirten Ribera, gerek duyulması halinde vergiden sonra uzatılacak ifade edecek.

BAŞBAKAN AÇIKLAMIŞTI

İspanya Başbakanı Pedro Sanchez, doğal gazda vergiye göre 1 Eylül’de açıklamıştı. Hükümet, enerji sisteminden olası kadar büyük bütçeyle vergilerde ise yüzde 80 oranında indirimdeyken vergiden yararlanmaları için 10 milyar avroluk bir yaratacağı belirtilmişti.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncelle Avrupa ülkesi enerji sistemi anaokuluna geçtiler! Doğal gazda vergi yüzde 21’den yüzde 5’e indi – Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından herhangi bir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından bütün haberler hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu iyi haberin hukuki muhatabı AA raporudur.

Leave a Comment