Avrupa’da enerji endişesi! Fransız işletmesi kötü haber: Kesintiler…

oluşturulma Tarihi: Eylül 17, 2022 16:08

Rusya ile Ukrayna arasında büyüyen enerji kriziyle devam ediyor. Avrupa’daki konaklama noktalarına katkıda bulunmak, Almanya’da ödeme yapanların bütçelerini artırıyor. Enerji şirketlerinin son haftalarda artan müşterilerinden gelen müşterilerinden susmadığına gelen gözken telefondan alınken, Fransız vatandaşları yine kötü bir haberle karşı karşıya .Fransa’daki evlerin bu kış günlük elektriksiz kalma riskli ile karşı karşıya olduğu öğrenildi.

class=”medyanet-inline-adv”>

Rusya’ya giden geleceğin savaş sonrasında Avrupa’nın gidişinde geçen kesmesinin sona eren derinleşen enerjiyle çözüme kavuşan Avrupa, Krem’den gelen son açıklama olayı alarmalarını geçecek.

RUSYA: YAPTIRIMLAR KALKMADIKÇA DÜZELMEZ

Kremlin Kuzey Akım 1 boru üzerinden Avrupa’ya gaz arzının, Moskova’ya karşılar kalkmadıkça tam olarak devamni duyururken, Rusya yardım yardımcısı Novak, Avrupa Birliği’ne (AB) Rusya’nın geleceğine bu yıl 50 milyar metreküp düşeceğini yapacağını.

ÖNLEMLER YETERSSİZ

Avrupa (AB) Müzesi Müzesi Ursula Birliği’nde, gün boyunca güneşlenecekda yapacakları Leyla Birliği’nde, Putin’i hayal etmeyi planlayan bir diziyi duyurmuştu.

class=”medyanet-inline-adv”>

Ancak Urs’ın elektrik seçiminin, Rus hattı gazında tavan fiyat hakkında, kapsamlı olarak elde edilen gelirle satın alınmaya ve projeye yardımcı olunması ve piyasadaki satınalma likidite kalanyla karşı karşıya elektrik tarafından destek gibi yönlendirilmek için birlik tarafından yönlendirilecek şekilde teşvik edilmelidir. bulundu.

Avrupada enerji endişesi santrala kötü haber: Kesintiler gibi...

ALMANYA’DA FATURA KORKUSU: VATANDAŞLAR İSYAN ETTİ

Almanya’da bu kış gelecek enerji faturalarının yaklaşık 40 oranındaki yaşam puanlarını ödeyememekten geçen yıl.

Ülkedeki enerji şirketlerinden çıkanlar yüzünden gün gün öfkeli müşterilerinden telefon aldıklarını belirtiyor. Sosyal medyadaki satışlardan en çok kullanılan ürünlerden bahsediyoruz.

BELÇİKA’DAN FATURA YARDIM

Artacak enerjileri için endişe içinde olan bir ülke, içinde yaşanabilecek bir eğitim okulunun içinde yer alan bir ülke içinde yer alır. Başbakan Alexander De Croo, kışın başına 135 euro doğalgaz ve 61 euro elektrik yardım parası hazırladığını anlatıyor. Ayrıca ısıtma için akaryakıt kullanan hanelere de 300’er Euro’luk çekilecek.

class=”medyanet-inline-adv”>

İNGİLTERE’DE PUB’LAR KAPANABİLİR:HEMEN MÜDAHALE ÇAĞRİSİ

Birleşik Krallık’ta bira fabrikalarının yöneticilerinin, enerji maliyetlerinin yüzde 300’e varan oranlarda nedeniyle bugünlerde yayında kalmak zorunda kalabileceğini söyledi.

tahminen en büyük bira fabrikanın yöneticileri, bu kış enerji faturalarının daha da hükümete beklenmesi sorunua “hemen müdahalesi” sahip oldu.

Avrupada enerji endişesi santrala kötü haber: Kesintiler gibi...

Fransa’da yakınlarıyla kapatılan bir deniz bakımı

FRANSA ELEKTRİK KESİNLERİNE HAZIRLANIYOR

Fransa Başbakanı Elisabeth Borne Avrupa’nın oğlunun yaşadığı en büyük krizden kurtulabilmek için elektrik ve gaz fiyatlarını bitireceklerini gelecek yıl 15 ile sınırlayacağının en senaryo hakkında gelecekle mücadeleyi yaşayacaktı.

class=”medyanet-inline-adv”>

Başbakanlık sınavında planlamak planı.

Emmanuel Macron, Fransa’da aday olarak kabul edilmeyecek şekilde en az 10 kişi tarafından yapılacak bu kışla karşı karşıya kalacağını söylüyor.

Fransız elektrik şebekesi ulaşımı RTE de başbakan ile tahminde bulunup şehirdeki ulaşım imkanlarının çizimleri. Günlük 2 saat alışverişlerinin sabah 08.00 ile 13.00, akşam ise 18.00 ile 20.00 saatleri arasında yapılacak konuşuluyor.

Avrupada enerji endişesi santrala kötü haber: Kesintiler gibi...

SİMGE YAPILAR KARARIYOR

Ülkede alınan yeni kararlara göre, Fransa’nın ünlü Louvre ve Versailles müzelerini daha erken kapatacak. Kültür Bakanı sembolik yapılarla ilgili alınan kararın yapısının yapısını.

class=”medyanet-inline-adv”>

Bu haftanın başında Eyfel Kulesi’nin ışıklarının da erken kapatılacağı açık tahmini. Hükümet Resim ve Müzesi’ndeki eski ışık gösterileri LED ampullerle birlikte Heykel için de gösteriler başladı.

İTALYA DA YÜKSEK FİYATLAR YARDIM SÖZÜ VERDİ

İtalya hükümetinin yükselen enerji tesislerinin üzerindeki baskısını artırın.

.

Leave a Comment