Aydın’da kız arkadaşı tarafından bıçaklanan genç hayatını kaybetti

Aydın’da tartıştığı kız arkadaşı tarafından bıçaklanan adam hayatını kaybetti. Gece yarısı meydana gelen acı olayda sevdiği adamın kalbine bıçak saplayarak öldüren genç kız hüngür hüngür ağladı.

Aydın'da kız arkadaşı tarafından bıçaklanan genç hayatını kaybetti

Aydın’ın Kuşadası ilçesi Süleyman Demirel Bulvarı’nda bulunan Royal Apart Rezidans’ta saat 02.30 sıralarında, birlikte yaşayan Oğuzhan Çavuş (22) ve Gül Üliana Yaşar (21), arkadaşı ile birlikte eğlendikten sonra eve geldi.

Bu sırada Yaşar’ın annesi kızını gidecekleri yere gitmeye başladı. Annesi ile Rusça konuşan kız, telefonu tuttuktan sonra telefonu kapattı.

“Benim yanımda neden konuşuyorsun”

Erkek arkadaşı Oğuzhan Çavuş, “Benim yanımda neden konuşuyorsun ne konuşuyorsun annenle” söyleyerek üstüne bıçakla geldiği ileri götürülüyor.

Aydın’da kız arkadaşı tarafından bıçaklanan genç hayatını kaybetti – Video

Aydın da kız arkadaşı tarafından bıçaklanan genç hayatını kaybetti #1

Sevgilisi harekete geçerken bıçakladı

İHA’nın haberine göre, bu sırada eline bir ekmek bıçağı alan Gül Üliana Yaşar, 22 yaşındaki erkek arkadaşını yola çıkarken bıçakladığı bir dürtü.

Aldığı bıçak darbesiyle kanlar içinde yere düşen Çavuş, olay yerinde hayatını kaybetti. İhbar üzerine bölgeye çok sayıda 112 acil sağlık ekibi ve polis sevk edildi.

Sağlık ekiplerinin uzun süre ilk müdahale ettiği öğrenilen genç adamın bıçak yarası aldığı için duran kalbi bir daha çalıştırılmadı.

Aydın da kız arkadaşı tarafından bıçaklanan genç hayatını kaybetti #2

Şüpheli sevgili gözaltında

Olay yeri inceleme çalışmasının ardından Oğuzhan Çavuş’un cenazesi Kuşadası Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Bıçakla erkek arkadaşını öldürdüğü ileri götürme Gül Üliana Yaşar ise polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. Olayla ilgili geniş soruşturma başlatıldı.

Aydın da kız arkadaşı tarafından bıçaklanan genç hayatını kaybetti #3

Leave a Comment