Azerbaycan, Ermenistan’a ait askeri birliği Bayraktar TB2 SİHA’larla yok etti

Azerbaycan askerleri, Kelbecer için zayıf olan Başarkeçar iline Bağlı Zod yerkesinde bulunan Ermeni askeri birliğini yok etti.

ASKERLER BİNAYI TERK EDERKEN GÖRÜNTÜLENDİ

(İHA) silahsız hava aracı (İHA) tarafından kullanılan ve Azerbaycan tarafından kullanılan insan görüntüleride, modern askerlerinin binayı terk ettiği. Detaylarda, askeri birliğin binasının eşyası ve sergilendiği da düşünüldüğünde.

BAYRAKTAR TB2 YİNE SAHNEDE

Öte yandan Azerbaycan askeri, Bayraktar TB2 SİHA ile Ermenistan’a ait karakol ve sığınakların yok olduğu anlara ait görüntülerde de tasvir edilmiştir.

AZERBAYCAN: 400 ERMENİ ASKERİ ÖLDÜRÜLDÜ

Öte bu akşam Azerbaycan Savunma Bakanlığı’ndan yapılan askerlik “Ermenistan’ın yokluğu.” Ermeni askerliği” ifadelerine yer verildi.

ŞEHİT SAYISI DA YÜKSELDİ

Azerbaycan ise dün 50 askerinin şehit olduğunu duyurmuştu. Azerbaycan Savunma, internet değerlerinin değerlerinin sahip olduğu listeyi teslim. Buna göre göre listede, 12 Eylül’de Ermenistan’ın provokasyonları süreci iki ülke savaşında ölümda şehit olan 71 askerin yer aldı.

Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Azerbaycan, Ermenistan’a ait askeri birliği Bayraktar TB2 SİHA’larla yok etti – Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından gelen bütün haberler hazırlandığı şekliyle otomatik olarak servis edilmektedir. Bu iyi haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansıdır.

Leave a Comment