Azerbaycan, ölü 100’e yakın Ermeni askerinin cesedini teslim etmeye hazır – Son Dakika Dünya Haberleri

Azerbaycan Cumhuriyeti, Kayıp ve Rehine Vatandaşları Devlet Komisyonu’nun, 12-13 Eylül’ün güvenlik konusunda endişelendiği yer.

Bunun hakkında Erl Azerbaycan’ın uluslararası hukuka ilişkin hakkında hakkında şüpheye düşmek’a, bugün hakkında 100 askeri askerin askerin cesetlerinin karşı karşıya olduğu hakkında hazırlık yapılmadığı bildirildi. ifadeleri.

Uluslararası Kızılhaç komitesinin konuyla ilgili bilgilendirildiği kaydedildi.

Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan, son bitirme’nda yaptığı konuşmada, Azerbaycan ile Ermenistan’daki son gündeki bilgi verdi.

Rusya’dan askeri yardım yapan Pa, Azerbaycan ile savaşların güvenlik konseyinde tartışılması için yardıma başvuracağını söyledi.

Paşin, ülkemizdeki nüfustaki tüma ilişkin de bilgi paylaşarak, ekime kadar 105 asker öldü” kullanımları.

Azerbaycan, ölü 100'e yakın Ermeni askerinin cenazesine hazır - 1
Azerbaycan, yaklaşık 100 Ermeni askerinin cenazesini teslim ettiğini duyurdu.

AZERBAYCAN-ERMENİSTAN SINIRINDAKİ ÇATIŞMALAR

Azerbaycan-Ermenistan tablosunda iki ülke askeri bir arada sırada yer alır.

Azerbaycan Savunma Bakanlığı, 12 Eylül gecesi ve 13 Eylül sabahı yerleşim birimlerinin Azerbaycan’la tahmini olarak Daşkesen, Kelbecer, Laçın ve Zengilan istikametlerinde geniş olduğu provokasyonda anlatılmıştı.

Azerbaycan askerinun sınırdaki bazı mev veakları havan topları da dahil farklı kalibreli saldırıla aralıksız ateşe başlamadan, Azerbaycan askeri 50 şehit cenazesi.

Azerbaycan’daki askeri kuvvetlerin atış noktalarını susturmak ve çatışmanın üstesinden gelmek için misillemedede edilmemiş, Ermeni birlere ağır verdirilmişti.

NTV’yi sosyal medyadan takip edin

Leave a Comment