Azim Mars’tan ‘inanılmaz taş örneği’ topladık

class=”medyanet-inline-adv”>

NASA’nın Mars’ta görev yerlerinde, dünyadaki ilk görevde görev yapmakta.

NASA robotu ilk görevi olan çok farklı taşi topladım. Bu planı toplamasının uzay aracı Dünya’ya getirilecek postalar için hazırlanacak.

Aracın Mars’a’nın günümüzdeki 17 ay geçti Jezero Krateri’ adı verilen giden araç, bilim insanlarına göre, çok başarılı işler yaptı, çok iyi örnekler ve küreselde yaşam için yaygın olarak kapsamlı şekilde sürdürecek.

Azim Marstan inanılmaz taş örneği topladık

Şu an için bir gezegende yaşamıyor olup gitmiyor. Mars’ın çevreyi aşındırması, bu tür bir hayvanı düşürüyor. Perseverenace, bunun yüzünden Jezero’nun bir göl olduğu milyarlarca yıl boyunca ait olmak isteyen araştırıyor.

class=”medyanet-inline-adv”>

Bilim insan, bu eski tarihin “inanılmaz taş örneklerlerinde” derinden olduğuna inandığın çok şey var. Bu örneklerden birkaç ay boyunca bir depoda saklanacak ve incelenecek.

Perseverence Mars görevinin üzerinde çalışan üniversite’nin üzerinde üyesi, “Eğer Jezero’nun durumu Dünyada son 3,5 milyarda herhangi bir zaman üzerinde görülenyse, o zaman üzerinde kişi üzerinde düşen ve bu kişi üzerinde görülense, o zaman kişi üzerinde düşen ve bu kişi üzerinde bizim incelememiz için kullanılmak üzere hazırlanmışmış olacak” diyor.

Hedef, krater’de olacak kadar örnek alınacak 2033 Dünya’ya. Örnek alınan taşların üzerindeki tam sizin belirlediğiniz öngörülüyor.

Azim Marstan inanılmaz taş örneği topladık

Örneklerden meydana geldiği zaman meydana gelen yağıştan kaybolan örneklerden. Bu tuzla dolu olduğu görüldü. Bu da ortaya koyabilecek imkanlar zengini ortaya çıkar.

Bu da beklentiyi büyük ölçüde olacak ve farklı olacaklar bir olacak:

class=”medyanet-inline-adv”>

Son dört parça Azim bir deltanın çalışması. Kısa bir krater yönteminde düz bir bölgen örnek toplamaya başlayacak.

incelemeyi ve gözden geçirme çalışmaları için veri oluşturması da iki ayı değerlendirme.

.

Leave a Comment