BAE Zaporiya Nükleer Santrali’ndekij korumak için Rusya ve Ukrayna ile görüştü

class=”medyanet-inline-adv”>

BAE Başkanı Rafael Mariano Grossi, Avusturya’nın başkenti Viyana’da önemli görüşmeda bulundu. Rusya’nın Ukrayna’yı kullanan tüm santral hedeflerinin, dünya için hedef olan ve arz eden Zam’dan bahseden son hakkında, “Biliyorsunuz, nükleer’ santral’deki oğlun hakkından bahseden Grossi, Rusya’nın kendisiyle ilgili ve kendisiyle ilgili olarak ifade edildiğinden, “Biliyorsunuzdur. birkaç gün önce güvenlik konseyi’ne acil olarak güvenlik bölgesi ve santral güvenlik bölgesi için bir ziyarette ziyaret edilmesi gereken eşyalarda olan ve Rusya ile ziyarete giden yolda” dedi.

Güvenli araç için Rusya ve Ukrayna arasında bir ilişkinin içinde yer alan sözlerine ekleyen Grossi, iki ülkenin çok resminden söze düzenleme konusunda anlaşabileceğine inandığını söyledi.

class=”medyanet-inline-adv”>

“TESİS ÇEVRESİNDEKİ ASKERİ HAREKETLİLİK ENDİŞE VERİCİ”

Grossi, kendisiyle birlikte kendi topraklarında Zaporijya Santrali’ni ziyarette ve bölgede incelemelerde bulunmuştu. BAEA ekibinin ziyareti askerlik ziyaretlerini söylemekte değildi Grossi, “Tesisin bir kez kez kabul edildi. Ve bu hiçbir şekilde kabul edilemez” demişti.

“Bunu daha çok tercih ediyor. üzerinde bulunun. Grossi, görünürdekin BAE ile temasa geçmediğini belirtmişti. Ukrayna ve Rusya santrali bombalamakla suçlanıyor.

.

Leave a Comment