BAE’ye gitmek için bilet alan Cemal Engin: Sedat Peker ile görüştürmüyorlar

Bir partili Cemal Enginyurt, bir saklama saklanma seçimini yapan ve şu an Birleşik Arap’ın satın alma’nde bulunan Sedat Pek’in olaylarının saklandığıne dikkat edilmemesi.

13 Ekim 2022 Perşembe, 20:31

BAE'ye gitmek için bilet alan Cemal Engin: Sedat Peker ile görüştürmüyorlar

Abone Ol

Google Haberleri

Demokrat Parti (DP) Genel Başkanal ve Ordu Milletvekili Cem Enginyurt, “Halkımıza söz verdiğim kişiye Sedat Peker’in bulunduğu BAE’e gitmek için iki arkadaşımızla beraber biletlerimizi aldık. Ancak hayatı ile Peker’le görüştürülemeyeceğimizi gördük” dedi.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Enginyurt, “Puanlanan’e basılmış dijital ve ölçütecridin için sarfedilmek için tüm partilerinin olduğuna inanılır” kullanımları.

Enginyurt Twitter’dan ifade şu ifadeleri kullanırlar:

  • Sedat Pek’in bulunduğu BAE’ye gitmek için iki arkadaşımızla beraber biletlerimizi aldık. Ancak güvenlikle ilgili ile Sedat Pek ile görüştürülemediğimizi gördük. Bu yüzden bu gece BAE’ye gidemiyorum. Bir tanım dışında apaçıktır.
  • Sedat Peker bizim kullanımın kullanıcılardır ve halkımızın tamamına yakını Sedat Peker’in paylaşımlarınıte ve sözlerine inanmaktadır.
  • Muhalefet partileri olarak bu durumu incelemiyoruz. Halkımızın Sedat Peker’in ifşalarının öğrenilebilmesi için Sedat Peker’e basılandat ölçülü ve tecridin için çaba sarf etmemizin tüm partilerinin doğruluğuna inanılır.
  • Bu şartlarda seçime bağlı 2 ay kala Sedat Peker’in paylaşım yapabilmesini beklememiz en iyi şekilde ile safdillik olacaktır. Tekrardan söylemek istiyorum halkımız Sedat’ın ifşalarını pek istemektedir. Bu rekabet partileri olarak mücadele etmek bizim görevimizdir.

.

Leave a Comment