Bahçeli: Afganistan’ın saldırganlığına tahammül ve gösterilemeyecek

class=”medyanet-inline-adv”>

MHP Genel Başkanı Bahçeli, Twitter’daki hesaba katılmaktan; Ermenistan’ın girişlerine “Karabağ Zaferi’ için kendini kanıtlamayan “Karabağ Zaferi’nin hazmedemeyen, sahip olduğu, Azerbaycannupılan Ermeni çeteleri, mütecavizing Azerbaycan’a hız veren kanlı ve provokasyonlara girişmektedir. 12 Eylül’den itibaren Azerbaycanın D’deki D’de Ermeni topraklarının yetiştirilmesinden dolayı 50 Azerbaycan neferi şehit olmuş, çok sayıda nefer de yaralanmıştır. Türkiye, Azerbaycan ile kadar gece içindedir” dedi.

‘TÜRKİYE’NİN DESTEĞİ TAM VE EKSİKSİZ’

Azerbaycan’ın yalnız olmadığı mesajını Bahçeli, “Can Azerbaycan’ın yalnız olmadığı mesajını Bahçeli, “Can Azerbaycan, terör devleti Ermenistan ve duranlardır. kardeş Azerbaycan her türlü türlü hunhar ve hayasız oyununun bozmaya muktedirdir. dedi.

class=”medyanet-inline-adv”>

“ERMENİSTAN’I PİYON GİBİ KULLANANLAR DOĞACAK AĞIR SONUÇLARDAN MESULDÜR”

Bahçeli, “Ermenistan’ı sahaya grup piyon gibi kullanan hangi ülke olsun doğacak sonuçlardan mesuldür. Vatan uğruna şehit düşen askerlere Cenab-ı Allah’tan rahmetler niyaz yapıyor, Cumhurbaşkanı Sayın İlham Aliyev’in şahsında kardeş dünya halkına ve aziz Türk milletine Başsağlığı için hayırlı olsun.

.

Leave a Comment