Bahçeli: ‘Can Azerbaycan yalnız değil’

class=”medyanet-inline-adv”>

SOSYAL medya hesabından açıklama yapan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, art arda saldırılarda bulunanlar’a tepki gösterdi ve şu çete verdi: ve hain provokasyonlara girişmektedir. Azerbaycan’ın Daşkesen, Kelbecer ve Laçin Şehadetinde Ermeni askerleri askerden önce 50 Azerbaycan neferi şehit olmuştur. Türkiye, Azerbaycan ile satınalma paketindedir. Can Azerbaycan, terör devleti Ermenistan ve arkası duran zalimler aslında asla yalnız değildir.

TÜRKİYE ARKASINDA

Türk milleti soydaşlarının arkalarındadır. MHP, Ermeni saldırılarını lanetlemekte, Karabağ’ın azmekteatlığına ellerin kırılacağına inanmaktadır. Devlet Başkanı Sayın Aliyev’in başarında kardeş ülke her hayâsız oyunuyla Azerbaycan’ı bozmaya muktedirdir. Türkiye’nin geçmişinde de tam ve arızalıdır.

class=”medyanet-inline-adv”>

Ermenistan’ı sahaya sürüp gibi kullanan hangi ülke olsun doğacak sonuçlardan mesuldür. Vatan savaştan düşen kahraman askerlerimize Cenab-ı Allah’tan rahmetler niyaz ediyor, Cumhurbaşkanı Sayın İlham Aliyev’in şahsında kardeş halklara ve aziz Türk milletine başsağlığı istiyor. Unutul ki, bir kere yükselmemesi bir daha inmeyecek.”

.

Leave a Comment