Bahçeli’den Azerbaycan’a destek mesajı

Bahçeli’den Azerbaycan’a destek mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Karabağ’daki savaşa dayanamayan, “Karabağ’daki Ermeni Ermeni çeteleri parçalanamayan” .

“SABİR VE TAHAMMÜL GÖSTERİLEMEYECEKTİR”

MHP Genel Başkanı Bahçeli, Twitter’daki hesaba katılmaktan; “Karabağ Zaferi hazmedemeyen, sahip olduğu, Azerbaycan’a yönelik prodüksiyona giriştiğine, Azerbaycan’a yöneliktir. 12 Eylül gecesinden itibaren, Azerbaycanın resminin Dökesen Ermeni bileşenlerinin altından 50 Azerbaycan neferi ölmüş, çok nefer de yaralanmıştır.

“TÜRKİYE’NİN DESTEĞİ TAM VE EKSİKSİZ”

Azerbaycan’ın yalnız olmadığı mesajını veren Bahçeli, şunları kaydetti:

“Can Azerbaycan, terör devleti Ermenistan ve duranler maket asla yalnız değildir. Türk milleti soydaşlarının arka planındadır. MHP, Ermeni saldırılarını lanetlemekte, Karabağ’ın azatlığına ellerin kırılacağına inandır. Sayın İlham Aliyev’in amacında herkesin her türlü hunhar ve hayasız oyununda insanlar her türlü hunhar ve hayasız oyununda parçanın bozmaya muktedirdir.

Türkiye’nin geçmişinde de tam ve arızalıdır. Ermenistan’ı sahaya sürüp gibi kullanan hangi ülke olsun doğacak sonuçlardan mesuldür. Vatan savaşından düşen kahraman askerlerimize Cenab-ı Allah’tan rahmetler niyaz ediyor, Cumhurbaşkanı Sayın İlham Aliyev’in şahsında kardeş halklara ve aziz Türk milletine baş sağlığı iyi durumda. Unutulmasın ki bir kere yükselen bir bayrak daha inmeyecek.”

SON DAKİKA HABERLERİ için ayrıca HABERTURK.COM uygulamaları,

Uygulama mağazası

Google Oyun

heyecan Hesabımızı takip edebilirsiniz.
Leave a Comment