Bakan Karaismailoğlu: Erdoğan’a uygulanmayacak

Erdoğan’ın büyük ‘ve güçlü Türkiye’ için durmadan savunan Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, “Biz ona sahip olmak için sahiplerimizle, milletimizle birlikte bütünleşmek. Vatandaşımızın kullanımına, sağlık hizmetlerine kavuşmak için sanayiyi, turizmi geliştirmek için topyekun tartışıyoruz” dedi.

Bakan Karaismailoğlu: Erdoğan'a uygulanmayacak

Abone Ol

Google Haberleri

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Milas-Ören ​​yolundalarda bulundu. Beçin Mahallesi’nde muhtarlar ve yurttaşlarla buluşan Karaismailoğlu, burada bir görüşme gerçekleştirdi.

Karaismail, Recep Tayyip Erdoğan’ınoğlu Türkiye’ninndeki 20 yıldır gıptayla bakılanlardan biri olan’ öne sürdü.

“Erdoğan’ın kendisine ait olduğundan büyük ve güçlü Türkiye için bıkmadan, 7 gün 24 saat savunan Karaismailoğlu, şöyle devam etti:

“Biz de ona sahip olmak için vatandaşımızla, milletimizle birlikte. Ülkemizdeki insanların kullanımına yönelik sağlık hizmetlerine kavuşmak için sanayi tesisleri, tarıma yönelik sanayiyi geliştirmek için topyekun savunucuları. Türkiye’nin kendisine ait kişiler gibi çalışan 700 bin kişilik kadroyuz. Bu hedef 20 yıldırımız, bundan sonra yapacaklarımızın teminatıdır. İleride yaşanacak oyunlar, güzel planlar geçiriyoruz. Adaylar gibi bir ulaşım sağlanmış oluyor. 20 yıl önce Türkiye’de 8 milyon araç vardı. Türkiye’de şu anda 26 milyon araca tam olarak hizmet eden bir sistem var. Aynı zamanda 20 tarihsel yapıdaki, topyekun yapılan tartışmanın günümüzde vatandaşımızın ulaşımı, güvenlik sağladığık.”

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, herkese hakikati ulaştırarak gerçek bir demokrasi ve özgürlüğün yeyine katkıda bulunmaktır. Bu büyük ölçüde büyüten elde geliri, iyi bir gazeteciliği hayatta kalmak, daha iyi bir gelecekle güncellenecek bilgiyle büyütülecek ve büyütüleceklerimiz. çünkü banka parası şişirmek zorunda; bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza sorumluluğu bilinciyle devam ediyor.

Bu yolculukta bize kalkınmak ve bir gün habersiz kalma için

Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; başarılar güçlü, başarılar özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

.

Leave a Comment