Bakan Soylu “Türkiye Yüzyılı” ilk defa konuştu: “Devrimci bir liderle Batı’yı geçtik”

AK Parti Akademisi Teşkilat Eğitim Programı, “Türkiye Yüzyılı” kavramıyla Siirt’te gündemde. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu burada yaptığı konuşmada geçen yıldır “Recep Tayyip Erdoğan’la ilk askeri askeri 20 liderle” dedi.

abone ol

AK Parti Akademisi Teşkilat Eğitim Programı, “Türkiye Yüzyılı” kavramıyla Siirt’te gündemde. AK Parti Genel Merkezi AR-GE ve Eğitim Bakanlığı düzenleme eğitimlerinde İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “Türkiye Yüzyılı” konulu bir konuşma gerçekleştirdi.

Bakan Soylu, 20 yılıdır palmiye içi askeri asker bir lider Recep Tayyip Erdoğan’la Batıyı ilk kez böyle yakaladıklarını söyledi. Bakan Soylu, “Demokrasinin beşiği İngiltere’dir. Atama başbakanları bile 3 aydan. Yıllardır kandırmışlar bizi. bütündür kandırmış yıllar. ortaya koymaları, müşürler, “gerçeklere” sokmaya başlamak, kendini ortaya koymaya dayalı bir şekilde ortaya koymaya başlamaktır. Adem seçiliyor içinde hemen indiriliyor. Yeni adam, yeni kadın seçiliyor o gidiyor. Şunu söylemek istiyorum, 1990’lı tahmini bir çöp atılanlar adı altında bir çöp atılır ve söylenecek ki; artık bütün değerlerine ineceğiz. Dünyada açlıkla, susuzlukla, fakirle onunla uğraşacağız. Sınırlar kalkacak, dünyada çok kullanılacak olan kelimelerden gelecek, hiç kimse endişe etmesin. Çok fazla sürmedi bu yalan. Afganistan’da, Suriye’de, Irak’ta daha sonra tahrik edip savaşa soktukları Ukrayna ve Rusya ile beraber bu yalanlar fazla sürmedi.” diye konuştu.

Bakan Soylu, “Dünyada sahip olduğum bir pandemi krizi. olan şu anda başka partide olanlar bunlar değil, Avrupa’da Amerika’da insanlar hastanelerinde ölürken Tayyip Erdoğan’ın şehirlerinde 5 yıldızlı hizmette” şeklinde konuştu.

“Avrupa’yı ilk kez kez çarptık”
Bakan Soylu, “Avrupa bu kış donuyorsunuz. Avrupa’nın bir işletmesi var, GONE’nin tanımıyla bir ifade ortaya koydu. dedi ki; bizler için. Sebebi şudur; bir enerjimizi Rusya’ya bağladık, üretimimizi Çin’e gücümizi Amerika’ya. Bizler gibi olmamış Batı’yı ilk kez kırıldık. Batı’yı ilk kez yönsüz, vizyonsuz Batı’yı ilk kez vurulmuş ne durumdaki batı’yı ilk kez bu kez vurulmamış 20 yılıdır avuç içi gibi savaşçı bir liderle Recep Tayyip Erdoğan’la batıyı ilk kez kırılmış” diye konuştu.
Milli Eğitim konferansı “Türkiye Yüzyılı” eğitim dergisi AK Partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

.

Leave a Comment