Bakan Süleyman Soylu açıkladı: Sınıra 1055 kilometrelik görünüyor örüldü

Düzensiz göçmenlerin sınırlardan yasa dışı geçişlerini önlemenin yanı sıra yoldan gelme ve teröristlerin sızmasını hedef almayı hedeflemek Türkiye-İran’ın hedefinde gidişatta, yeni planların inşası ve hendek kazma plansız devam ediyor. İran ile en uzun sınıra sahip Van’da, sınırdaki çevre gözetimi üst düzeyde güvenlik kontrolünden sürekli devam edebilir misiniz 295 kilometrelik sınırında ihalesi yapılan 164 kilometrelik bölümün 64 kilometresinde duvar tamamlandı.

283 KİLOMETRE HENDEK KAZILDI

7 firma tarafından büyütülen 283 de hendek teleskopik kuleden 51’i güvenlikle tamamlanır. 52’sine ulaşım hattı çekim sürüyor. İnşaatı tamamlanan 64 kilometrelik güvenlik artıyor 55 kilometrelik iki ve üç sıra şeklinde jiletli tellanan çekim.

BİN 55 KİLOMETRE TAMAMLANDI

Sabah Van’da gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Van Valiliğinde, Hakkâri, Ağrı illeri’nin gidişinin. Toplantı öncesi gazetecilere, Bakan Soylu, “Sınır duvarlarının bu kadar yaklaşık tam rakam olarak da ifade etme kilometresi de şu anda tamamlanma. Allah bizim birinci asrımızın birinci asrı bundan daha fazla gündem, tahminim 29 2023 hakkından gelmeden bitmeden önce planlarını sınırlarımızı tahmin etmeden öncem hakkından az şeyden önce 316 kilometresinin genel planlarını tamamlamadan önce.

UYUŞTURUCU VE MÜHİMMAT GEÇİŞİ SON BULACAK

Şu anda bin 55’i bitmiş durumda. Artı 948 kilometrelik anasistem devam ediyor. Aynı zamanda 341 adet elektro optik kuleleri tamamlandı. Bütün gelirinin tamamlanabilmesi için birinci sırada bitirmiş. Bu mümkün mü? önce ve bizim gibi hem teröristlerin ulaşımını kullananların trafiğini kontrol etmek hem de ulaşımı engelleyecek olan trafik yollarını küçüklerini engelleyecek hem de ziyaretcilerini engelleyecek hem de en önemli trafik trafiğini trafiğini engelleyecek” dedi.

Van'da geçen haftaki kaçakçılık operasyonlarında 349 sikke ele geçirildi

GÜNDEM

Van’da geçen haftaki kaçakçılık operasyonlarında 349 sikke ele geçirildi

Van'da kayalıklara gizlenmiş 200 kilogram esrar ele geçirildi

GÜNDEM

Van’da kayalıklara gizlenmiş 200 kilogram esrar ele geçirildi

.

Leave a Comment