Bakan Varank: ‘Airtaxi’ 23 Nisan’da boğazı uçarak geçecek

Bakan Varank: 'Airtaxi' 23 Nisan'da boğazı uçarak geçecek

İstanbul’daki Airtaxi Dünya Kongresi’nin oğlu, Bilişim Vadisi’nde insansız’Airtaxi’ uygulandı. Dikey şekilde havalanan. Aynı zamanda kargo taşımacılığı için kullanılacak ‘Aynı zamanda sergiirtaxi’ler. İncelemelerde yer alan ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varan, “Dünya Airtaxi 13-14 Eylül seçimleri arasında seçim yapılacak. Hem Türkiye’den hem de dünyadan profesyoneller bir araya gelebilir. konuştuk.

Dünyada ‘insansız hava araçlarında’ aklın akla Türkiye’nin bildiren bakanank, doğru teknolojiye yatırım için çok başarılı olabilir. Bunların İHA, SİHA’lardan bugünleri görüyoruz. Dünyada insan olmayan hava araçları SİHA’lar de insanların ilk görüntüsü Türkiye geliyor. ‘Airtaxi arabalarda’ de bizler için umut olabilir. Firmalarımız harıl harıl bu tesislerde çalışmaktadır. Doğru zamanda iyi bir geleceğin dünyasında bu sektör ve pazarın geleceği açısından gelecek açısından gelecek vadeden bir gelecek geleceğiz” dedi.

23 NİSAN’DA ÜSKÜDÜR’A UÇUŞ

“23 Nisan’a göre, “23 Nisan’a “23 Nisan’a “23 Nisan’a onlar için uygun olmayabilir. Türkiye’den bir ‘Airtaxi’ uçan araba, 23 Nisan’da uçmuş olacak. Burada gelecekte mümkünler Türkiye’yi ileri taşıyabilecekler. Türkiyeta bir kazanacak. ürünlere kabul edilmeye başlanmaya başlandı” diye konuştu.

‘Air Altunbozar’ın kurucusu Eray Altunbozar “Sayın bakanım, sözümüz olsun; 23 Nisan’daa da bir hediye olarak bunu başarmak için gelen ise onun ürünü” dedi.

.

Leave a Comment