Barışmak için geldi, 4 aylık hamile eşine 2 yaşındaki çocuğun gözü önünde dehşeti yaşattı!

Dehşete düşüren olay, geçtiğimiz Salı günü Üsküdar’da meydana geldi. İddiaya göre, 2 yaşında bir çocuğu olan ve aynı zamanda 4 aylık hamile olan 18 yaşındaki Aslınur Ö., 3 yıldır evli olduğu eşi Görkem Ö. ile iletişim eksikliği nedeniyle tartışınca Pendik’ten Üsküdar’a yanına gitti. Birkaç gün sonra Görkem Ö. Pişman oldun Aslınur Ö. ile barışmak için Aslınur Ö.’nün akrabasının evine gitti.

AW766705_02

‘ÖLMEK İSTEMİYORUM’

İkili burada yaptıkları konuşma sırasında Aslınur Ö., eşinin telefonunu alarak internet tarayıcısındaki arama geçmişine baktı. Arama geçmişinde ‘babalık testi fiyatı’ yazısını gören ve kocasının, çocuğunun babası olduğu konusunda şüpheleri olduğunu anlayan Aslınur Ö. kocası Görkem Ö. ile tartışmaya başladı. Kısa sürede büyüyen tartışma yumruklu kavgaya dönüştü. Görkem Ö. 4 aylık hamile eşini 2 yaşındaki küçük çocuğunun gözü önünde yumruklarla darp etti. Kanlar yere içine yığılan Aslınur Ö.’yü evine çekti. Hastaneden darp raporu alan Aslınur Ö., “Ölmek istemiyorum” diyerek hizmetlerden yardım istedi.

AW766705_03

‘BABALIK TESTİ olumlu ARAMALARINI GÖRDÜM’

Konu hakkında konuşan Aslınur Ö., “Yaklaşık 3 yıldır evliyiz. 2 yaşında 1 tane oğlumuz var. 3 yıl süren şiddetinsizliğimiz vardı. Daha sonralarından sürekli ayrıldık ve barıştık. Bundan 4 ay önce ben onun ailesinin yanında Pendik’te 1 ay boyunca kalmaya başladım. Yine aynı şiddetli ortamımız oldu. Orada da birlikte kalamadık. Daha sonra beni annemin evine gitti gitti. Bundan 10 gün önce tekrar annemin evine geldi. Benimle barışmak üzere, çocuklara sahip çıkmak istediğini söyledi. 2 gün önce akşam sularında yengemin evine geldi. Telefon kıskançlığı konusu birazcık oldu. Telefonunu istedim, onun sohbetinde Google arama kayıtlarına girerken babalık testi fiyatları aramalarını gördüm. ‘Bunların hesabını ver, ne bunlar’ dedim. O da üstüne çıkmak için bana vurdu“ dedi.

AW766705_05

‘ÇOCUĞUM DAHA KARNİMDAYKEN MAHKEME GÖRDÜK’

Aslınur Ö. devamında, “Kendisi madde bağımlısıydı. Onu maddeden uzaklaştırmak, arkadaş ortamlarından uzaklaştırmak istemek için de birazcık üstüme geldi. O akşam madde kullanılacaktı. Gitmesini istemediğim için de bana bunu yaptı. Çocuğum daha karnımdayken biz mahkemeyi gördük. Öyle bir ihtimal zaten yok ki zaten mahkemelerimizde bu açık. Ben DNA’lara da Kardeşim. Kendim de kardeşlerim bu DNA’ya testler yapıldı. Çocuğumun da zaten ondan dünyaya dair değerlendirmeleri vardır. Ama zaten o yılan oğlunu kabullenemiyor. Çocuğa ‘neden ısınmıyorsun’, ‘neden düzgün davranıyorsun bu konuşmayı’ dinleme zamanını sürekli izleyen görüyordu. Ona karşı kelimeler sürekli küfürlüydü. ‘Isınamıyorum bir türlü’ ‘kendimi baba gibi tıslayamıyorum’ savunma. Benim gençliğimi bütün hayallerimi kazandılar. Ben sadece onu sevdim. Sadece çocuğuma sahip çıkmak istedim. Ama yapmadığım şeyler yapıldı dendi. Haklarım hiçbir şekilde savunulmadı. Yetkililerden yardım istiyorum. İlla ölmem mi gerekiyor, çocuğuma da bir şey olabilirdi. Yumruklar çocuğumayabilirdi. Bana çocuğum benim yanındayken bu darpları kullandı. Benim çocuğumun da psikolojisini bozdu. Ölmek istemiyorum” diye konuştu.

AW766705_06

İHA

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Şarampol uçuyordu!  Takside mahsur kaldılarŞarampol uçuyordu! Takside mahsur kaldılar
İlber Ortaylı'dan kötü haber!İlber Ortaylı’dan kötü haber!
Zihinsel engelli kadın evden her kaçışında hapishanede kalıyorZihinsel engelli kadın evden her kaçışında hapishanede kalıyor

.

Leave a Comment