Başakşehir’de Mesut Özil kadro dışı!

Fenerbahçe’de karşılayamayan ve kadroda olmayan kişilerden daha önce, daha önce top koşturduğu Emre Belözoğlu’nun çalıştırdığı Başakşehir’in yolunu tutan Mesut Özil, 6. hafta mücadelesinde oynanacak olan Beşiktaş’la karşılaşmadan önce yaşanan olayda oynanacak olan Beşiktaş’ta. . 33 futbolcuyla zorlu karşılaşmadan önce görevden ayrılacaksınız.

Fenerbahçe’nin İngiltere Premier Ligi takımı Arsenal’dan bonservsiz olarak 2020-2021 elden devre arasında 3.5 yıllığına kattığı Mesut Özil’in transfer hem Türkiye’ hem de dünyada büyük getirmişti. Büyük beklentilerle kadroya yönelik olarak planlanann, kalan ve İsmail Kartal takımında kadro dışı Özil, Jorge Jesus’un zamanında kararyince eğitim almış.

Halyken’den sonra bir şekilde ayrılarak Emre Belözoğlu’nun çalıştırdığı takımı, yeni Medipol Başakşehir’in yolunu tutanyla 33 Süper’in 3. haftasında Başakşehir Fatih Terim Stadyumu’nda Kayserispor tartışmasında kez aranırken aranırken, müsabakaya yedek olarak geçilecek 80. dakikasında Berkay Özcan’ın yerine oyuna dahil olmuştu.

SADECE 10 DAKİKA
Başakşehir’in evinden Kayserispor ile hafta sonu karşılaşmayla 154 gün sonra sahaya Özil, Süper Lig’de 6.ya gelinse de Başakşehir formasıyla yalnızca 10 dakika sahada kalabildi.

BAŞAKŞEHİR’DE DE AYNI SENARYO
Fenerbahçe’ye transferinde olduğu gibi Başak’ın turuncu-vertli taraftarları heyecanlanırken yaşanan bu durum büyük bir hayalla sebep oldu. Öte yandan bir iddia atıldı.

KADRO DIŞI!
Mesut Özil, Medipol Başakşehir’in Süper Lig’in 6. haftasındaki Beşiktaş maçında kadro dışı bırakılmış. Yaşanan bu durum taraftarlarının tepkisine neden olan bazı taraftarlar Mesut Özil için “Futbol hayatı bitti” yorumlarında bulundu.

Putin, Emmanuel Macron ile Zaporijya Nükleer Santrali’ndeki durumu konuştu” target=”_blank”>

Vladimir Putin, Emmanuel Macron ile Zaporijya Nükleer Santrali'ndeki görüşmelerde bulunuldu
Vladimir Putin, Emmanuel Macron ile Zaporijya Nükleer Santrali’ndeki görüşmelerde bulunuldu

Dünya

Vladimir Putin, Emmanuel Macron ile Zaporijya Nükleer Santrali’ndeki görüşmelerde bulunuldu

.

Leave a Comment