Başakşehir’de uzaklaştırma kararına zor saçtı

oluşturulma Tarihi: Ekim 01, 2022 16:33

Başakşehir’de saplantılı olduğu kadından karşılık bulamayan Serdar Atış dehşet saçtı. Bir süre önce uzaklaştırma seçimini yapan Serdar Atış’ın rahatsız olduğu Aysel Kübra Yılmaz ve Annesi Hacer Yılmaz’ı silahla vurdu. Anne ölürken genç kadın ağır ise yaralandı.

class=”medyanet-inline-adv”>

Olay dün saat 23.00 sıralarında Başakşehir Ziya Gökalp Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre Serdar Atış uzun boylu saplantılı olduğu ve karşılayamadığı komşusu Aysel Kübra Yılmaz (26)’a sürekli şikayet veriyordu. Aysel Kübra Yılmaz’ın işyerine giden, evinin balkonundan küfürler eden ve arayışında bulunabilecek Serdar Atış, bir süre önce tarafından alınacak satın alma seçimine gidecek genç adayını bırakmadı.

ÇOCUKLARIN GÖZÜ ÖNÜNDE ATEŞ ETTİ

Aysel Kübra Yılmaz Anne, oyuncak ve yeğeniyle birlikte hemen evlerinin yanında oturan anneannesine dün akşam yemek yemeye gitti. İlerleyen yetiştiren Hacer Yılmaz’la (53) Aysel Kübra Yılmaz’a, Serdar Atış tarafından okunan 3 el ateş edildi. iki kadın da vuruldu. Saldırgan olaydan kaçarken olay gören sokak sakinleri acil ambulansa haber verdi. Olaya gelen sağlık olayına dair bir ziyarette bulunun. Ağır yara Aysel Kübra Yılmaz da hemen kaldırıldı. Yoğun bakımda hayat mücadelesi verdiği öğrenildi.

class=”medyanet-inline-adv”>

Başakşehirde uzaklaştırma kararına zor saçtı

“HİÇBİR ŞEKİLDE RAHAT BİRAKMAZDI”

Olayla ilgili bir yardım oldu, “Daha önce de sürekli rahatsız olan, onların yanındalar aldılar ama yine yine serbest kaldılar. En son anneannesinin evinde içip evlerine yetişen o da koşarak gelip 3 el ateşe vurmuş. İkisini de başındanndan” dedi. “Yaşanmakta olan bir gidişte yolculuk ederken, “4 senelik işten ayrılacak. 2 ay sonra reddedilme kararı ona olacaktı” diye konuştu

.

Leave a Comment