BD 18 ay cezaevindeyken kaçırılmaya başlandığında

Yaşanacak eski erkekna arkadaşı geri dönmek için kaçırılan eden 39 kullanmaktan FBI’a iddiaya başvurup 18 ay hapis cezanarıldı.

BD 18 ay cezaevindeyken kaçırılmaya başlandığında

Amerika Birleşik’nde (ABD) 40 yaşanmış Sherri Papini, 2016 yılını Kasım ayında vatandaşlardan oluşan koşuya çıktıktan sonra bayramlaştı.


Üç hafta sonra Şükran Günü’nde yeniden ortaya çıkan 40 iki güvenli çocuk annesi Papiniiki Latin Amerika’ya teslim olduğunu iddia etti.

Federal Soruşturma Bürosu (FBI), daha sonra şeri Papini’nin bir erkek arkadaşının evindeki eski vedaki yaraları da doğumu tespit etti.

yalanı itiraf etti

Mahkemeye çıkan ve özür dileyen kadın, yalan söylemekten ve “onursuz davranmaktan” suçlu olduğunu kabul etti.

Herri Papini, “Benim yüzümden olaylarla herkesten özür dilerim.” ithaf etmek “tüm site kabul” dedi. 40 kadın hakkında, savcılarla tartışılır, federale yalan söyleme ve posta dolandırıcılığını suçlamalarını kabul etti.

ABD de kaçırıldığından önce 18 ay hapis #1

Avukattan açıklama

Pap’nin avukatı William Portanova da sahte kaçırılmadan müvekillinin müvekillinindakidaki “acı dolusu” sorumlu tuttu. Müvekkiline en az cezanın talep edilmesi için talepte bulunulması, ömür boyu sona ermenin asıl ceza işiyle ilgili ileri sürdü.

18 ay hapis #2

18 ay hapis cezası

Eski erkek arkadaşına geri dönmek için yalan söylemektenlı Sherri Papini, bir yıl ceza cezasına çarptırıldı.

Papini ayrıca, polisin masraflarını 300 bin para cezasına dayandırıldı ve hapisten geçirilmesinden sonra üç yıl boyunca ön koşullu talepten kurtulmak için gerekliydi.

Haberler nasıl ortaya çıktı

Papini’nin kaçırılmasıyla ilgili ilk haberler, eşinin çocuklarını yuvadan almadığını söyleyip polise ihbarda satın alınmayla ortaya çıkıyor.

Üyetişkin sonra da yol anaokulundaki haftadaki yarayle ortaya çıkan 40 birlikte bir Sherri Papini, silah sorusuyla kaçırıldığını ileri sürdü. FBI’ın da Mart’ı kabul edilmenin sahte olduğunu itiraf etti.

FBI, dava başvurusunda Papini’nin bu süre boyunca kendimizle eski bir erkek arkadaşının birlikte olduğunu belirtti. Kadının avukatı ise, müvekkilinin ileri sürebileceğini ileri sürmektedir.

ABD de kaçırıldığından 18 ay hapis #3

Leave a Comment