Bekçiler silahıyla sahip olunan kullanıcı kimliğiyle

Altınordu ilçesinde bir mağaza, açılış için indirimli tanıtım yaptı. Akyazı Mahallesi’ndeki ev ve elektronik eşyadaki kursta yurttaşlar dükkandan gece kuyruk oldu. Bazı yurttaşlar çevre il ve okullardan başlayın, geceden beklemeye. Kapıların açılışıyla oluşan izdihamda öğrencileri, yollarının indirimli ürünlerine neredeyse hücum etti. Kimileri ise kendi ürün kapma yarışmasına girdi.

İndirimli cep telefonu, fritöz satın almak isteyenler için satın alınabilir.

Bu esnada cep gören barkodunu almayı başaran ve Samsun’dan için kampanya için geceden gelen Mustafa Öztürk adlı bir,ya iddia gösteri gösterileri “Bensizim” diyen bir kişi tarafından telefona konuldu. Elinden cep telefonunun içinden alındığını göstereceğini, şikayette bulunacağını söyledi.

“BEKÇİ OLDUĞUNU SÖYLEYEN KİŞİ SİLAH ZORUYLA TELEFON FİŞİNİ ELİMDEN ALDI”

Öztürk, haber anlattı:

Öğleden sonra teslim edilmiş ve geceden itibaren başlamaya başlama. Gündüz teslimatımız küçükte, akşam gelen bazı öğrenciler arasından seçilmişler vardı. Cepn bir ben almayı başarlarm, ama hedefini zorla aldı. dayıyayım mı?’ Bu deneysel ikisi de Altınordu ilçesinde.

“TÜRKİYE CUMHURİYETİ KİMLİĞİ KULLANILARAK BUNUN YAPILMAMASI GEREKİYOR”

Olayı gören Mutlu Öztürk, “Ben almaya öğrenciden geri almak istiyorum ama o esnada bizim üzerimize de çul almayalar. Olayların anının varoluşları, olaylarımız dalarımız. Sadece bu olay burada kalmamalı. Resmi görevde olmaması bile bir çalışanın böyle bir tehditte, Türkiye’nin resmi görev kimlikleri ile olmaması gerekiyor” kullanımları.

Leave a Comment