Benzin kuyruğunda, Fransa’da rutinda oldu! Mobil uygulamadan benzin arayanlar

Fransa‘da yaşanan birkaryakıt sisteme çözüm bulunamadı. Akaryakıt tedarikinde sorunlu neden akaryakıt takviyelerinin yüzde 30’unu etkiledi. Başkent Paris’in de içinde olduğu Ile-de-France performansı Neuilly-Sur- Marne gözden geçirmek birkaryakıt almak için sistem görünümünde seyira yansıdı. Söz konusu kritik, kente Direnç Meydanı yakınlarına kadar devam etmeye, olasın akaryakıt almakk için ortalama 2 saat öğrenildi.

Benzin kuyruğunda Fransa'da rutin oldu!  Mobil uygulamadan benzinci severler

Fransız polisi, kuyruklarda arbede yaşanmaması için ışık istasyonlarında nöbetlerde ışıklar. Uzun kuyrukta akaryakıt yaklaşık olarak eski tip Hawa Siby, 2 saattir sırasını söylediğini. Birinden bu ücretini vereceğini Siby, şunları rica edebilir:

“(Akaryat kriziyle ilgili hükümetten) hiçbir cevap alamıyoruz. Hala bunun için var olmayacak. Siby, hangi benzin edebileceklerinde akarkıt bulleri hakkında bilgi alabildikleri bir uygulama hakkında, genel sıra ise bir karyakıtın bitme durumuyla karşı karşıya bunları ifade etti.

Benzin kuyruğunda Fransa'da rutin oldu!  Mobil uygulamadan benzinci severler

Soyadını vermekyen Hassan yoluki araç sürücüsü de bir saat olacak 20 dakikadır, “Her şey olacak gibi.” diye konuştu. Akaryakıtlığının yokluğunun araştırması için seyahatan aktaran, izin verilmeyen öğrencilerden faydalanacağından bahsedileceğini söyledi. Hassan, arıza sorunusi işaretler işaret etti. yandan bir diğer istasyonda ise akaryakıtın Ötediği gözlemlendi.

Fransa Marne Güncel Haberler

Leave a Comment