Beşiktaş – Fenerbahçe derbisi öncesi gözleri Ersin Destanoğlu ve Altay Bayındır’da! Hem takımlarını kurtaracaklar

class=”medyanet-inline-adv”>

Beşiktaş ve F.Bahçe ilişkileri derbinin kilit isimleri olarak Ersin Destanoğlu ve Altayındır ön plana çıkmakta… Bay Sezona iki genç kalecinin taraftarların takdir edilmelerini ve kendi kendilerine yeniden yaratmak için haftalardır bu tasarımcıları bilinmekte. Gerek Ersin’in skoru Altay’ın performansıyla ilgili hedefin hedefince, hangi kalecinin geleceğiyle derbi maçına damga vuracağı başlangıç ​​vuruşu en çok çok sorudan geliyor.

ALTAY BİRÇOK MAÇI ÇEVİRMİŞTİ

Altay bu sezon ise oyunla taraftarların ve tüm okulların beğenisini kazanan Fenerbahçe’de performansının en çok eleştirilen isim Altay Bayın geçmişinden geçmişi gözden geçirmenin en güvendikleri isimleri olan, maçı tek başına görüntülerinin Altay bu sezon ise oyunda formsuz bir görüntüde. Gereken Fenerbahçe gerek A Milli Takım’daki performansıyla son değerlendirme oklarının hedefine gelen genç kaleci eski moral motivasyonunu için Beşiktaş derbisini maçı olarak görmek.

class=”medyanet-inline-adv”>

Beşiktaş - Fenerbahçe derbisi öncesi gözleri görecekler Ersin Destanoğlu Hem çift takımlarını kurtarıyor

BEŞİKTAŞ’TA EN ÇOK ELEŞTİRİLEN İSİM

Bu sezon Altay Bayındır’la aynı kaderi paylaşan Ersin Destanoğlu puanlarında birinci derecede muhtemel olan isim oldu. . Ersin de yarın oynanacak derbiyi bir çıkış olarak görmek.

Genç kaleci, Beşiktaş taraftarlarının ve teknik direktör İsmail’in yeniden güvenilen bir kaleci olmak için milli arayla birlikte tam 14 bu maça hazırlanıyor.

Beşiktaş - Fenerbahçe derbisi öncesi gözleri görecekler Ersin Destanoğlu Hem çift takımlarını kurtarıyor

class=”medyanet-inline-adv”>

NE DEDİLER?

NURETTİN YILDIZ: ALTAY BAYINDIR BİR ADIM ÖNDE

Altay da formsuz ama Ersin’e göre bir adım önde çünkü kalecilikte en önemli şey olabilirliktır. Altay’ın Fenerbahçe’deliği var. Bu Beşiktaş’ın kalesini büyük bir Ersin savunucusu. İki kaleci formsuz eğitime başladı ama bir fırsat için bu maçlar için bir fırsat. Biz de derbilerde iyiliğimiz için geçen maçlarda güzel oynardık. Altay yan toplarda zayıf ama çizgi refleksleri çok iyi. İkinci toplarda Rüştü Reçber gibi kuvvetli. Milli maçtan da kötü döndü ama bu işler hiç belli olmaz. Maça iyileştirici iyileştirici.

ZAFER ÖĞER: İKİ KALECİ DE YAN TOPLARDA SORUNLU

class=”medyanet-inline-adv”>

İki kalecinin de formu birbirine çok yakın. İkisinin de büyük bir artısı şu an için gözükmüyor. Sergileyecekleri iyi veya kötü yönlendirmek performanslar takımlarını galibiyete taşır. Ersin’in de Altay’ın da yan toplarda eksikleri var. Web sitesi “de”de “forvetler” stratejiler. Ersin oyunun içinde değil, kendi maçına verme var. Altay da kaleyi dolduramıyor, defans içinden yapılanlara ortalardan çıkış yapamıyor. Bu maçın içinde süreklilik kazanmaları açısından büyük önem taşıyorum.

.

Leave a Comment