Beşiktaş maçın yıldızı!cardi, dünya basınında Wanda Nara’ya gönderme…

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig’in 13. haftasındaki derbide Beşiktaş’ı oyununda 2-1 tahmin etti. Karşılaşmada 2 atarak sarı-kırmızılı ekibinin en çok kazandıran ödemesi olan Mauro Icardi, dünya basınında kendine yer buldu.

ICARDİ’NİN PERFORMANSI DIŞ BASINDA

Derbi zaferinde golleri kaydeden Mauro Icardi, performansıyla beğeni topladı. Fuarın fuarında Arjantin’de çok fazla gösterişli anlatımlı anlatımlar sergileniyor.

Hürriyet’in derlerdiği habere göre, gazetta dello spor, “İstanbul derbisini Icardi” derken, Arjantin’den La Nacion“Beşiktaş maçında sınırları zorladı aştı” diye yazdı.

Corriere dello Spor, Mauro Icardi ve ilişkiyle ilgili bir Wanda Nara ile tuhaf bir ilişkiyle tanıştı.

Arjantinli futbolcunun derbi maçı ter döktüğü dakikalarda Wanda Nara’nın İtalyan Rai Uno televizyondaki ‘Yıldızlarla Dans Et’ düşünülen yere dikkat edilmesi gereken haberde, “Wanda Nara ve Inter’in eski golcüsü Galatasaray’ın aynıi düzeydeki uygulanabilirliğinde vardı. ifadeleri.

“GERÇEK BİR YENİDEN DOĞUŞ”

fransızca RMC Spor ve Arjantin’den La Nacion ise olumlu yorumlar, Icardi’ için yeniden futbola tam olarak Türkiye’de olumlu etkiledi.

RMC Spor, “İstanbul derbisinde Mauro Icardi’den harika bir vole. Galatasaray’da gerçek bir yeniden doğuş” araştırma haberinde, “PSG’de hayalet gibi oynayan Mauro sonunda alevlendi. Türkiye’deki ikinci golünü voleyle attı ama ne gol! Peki bu bir canlanma mı yoksa basit bir mi? dedi.

Leave a Comment