Beşiktaş’ın golüsü Wout Weghorst Fenerbahçe maçından sonra hayalc olacak gelecek

class=”medyanet-inline-adv”>

Beşiktaş’ın golcüsü Wout Weghorst, Trabzonspor öncesi basın mensuplarından geçmişlerdi.

“HOCA DA BİZ DE ELEŞTİRİLEBİLİRİZ”

Zorlu maçla ilgili sorulan Weghorst, “Trabzonspor ligin oğlu şampiyonu. Güçlü bir karşı. Bu sene Fenerbahçe’ye bir büyük maç oynadık ve maçın sonucu iyi bir performans gösterdi. Trabzonspor’a da iyi bir oyun oyna, istiyoruz. Biz istiyoruz. onun için iyi bir performans gösterecekler. şeklinde konuştu.

Weghorst şöyle devam etti:

“SÜPER LİG İLE DİĞER LİGLER ARASINDA FAR VAR”

class=”medyanet-inline-adv”>

“Başından beri bu aradalığı. Taraftarın Bu sezonki İstanbulspor beraberliği, beni ve takım için yeterli bir sebep. Soyunma konusunda bir dü daha fazla hakkında çok net konuşmalar yaptık.

Her maçın başka oluyor. Sezonun başında daha çok bakış açısıyla buluşuyorduk. sonra bu azaldı. Örneğin Fenerbahçe maçında son ceza sahasında fazlaca gözüktük.”

FENERBAHÇE DERBİSİ SONRASI İSMAEL İLE DİYALOĞU

“Fener maçından sonra, hocamızla olan videomuzu zamanımızı. Fenerbahçe maçından sonra hayalimizla olacak. İki gole çok yaklaşmıştım. Oğul anlarda şarkılarımızı bulabileceğimizi söylüyordu, onlarık. Benden ne yapmak istiyorlar. Benim yapacaklarımı istediklerim. Aynı çizgideyiz.”

Beşiktaşın golcüsü Wout Weghorst Fenerbahçe maçından sonra hayal olacak gelecek

TARAFTAR İLE ARASINDAKİ BAĞ

“Taraftarla çok özel bir bağ var. Onlara onlara goller getirmek istiyorum Hem ben hem taraftarımız mutlu olsun diye plan geliyor.”

class=”medyanet-inline-adv”>

YENİ SAÇ STİLİ

“Küçük için, aynı saçı kiralamak istedi. Ona benzemek çok fazla sarı oldu. Kızımın hatrına birkaç hafta böyle atlattım.”

.

Leave a Comment