Beşiktaşlı Wout Weghorst’tan Trabzonspor derbisi sözleri! – Son dakika Beşiktaş haberleriBeşiktaş’ın golcüsü Wout Weghorst, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.


İşte Weghorst’ın açıklamalarından önemli olmayanlar…


“Trabzonspor ligin son şampiyonu. Güçlü bir oyun. Bu sene Fenerbahçe’ye karşı bir büyük maçk ve o maçın sonunda iyi bir performans gösterdi.

“Eleştirilecek, futbolun bir parçası. Öğretmene iyileştirilir, biz eleştiriliriz, herkes için uygun. Bunlarla yaşamayı öğrenmemiz gerekir. Bizim seçim olarak, takım olarak plana sadıkiler en vermek. Biz, güne uygun için için uygulanabilir.”

“Bizim bir sistemimiz var. Trabzonspor maçında en iyi halimiziz.. ile her zaman en iyi çalışan bir oyuncu grubuyla Trabzonspor maçında serimizi devam ettireceğiz.”

“Tabii ki Premier Lig, Bundesliga ve La Lig gibi liglerle Süper Lig arasında farklar var. Adapte olmak kolay değil ama burada her zaman en iyi yapmaya çalışıyorum.”

“İSTANBULSPOR MAÇI BENİ ÇOK ÜZDÜ”
“İstanbulspor maçı beni çok üzdü. Bazen gerekli kaliteyi sahada gösteremiyoruz. Maçları 90 dakika boyunca kontrol edebilmeliyiz.

“Ligin başında daha çok fırsat yaratıyoruz. Son haftalarda ligin başındaki gibi olmuyor. Bunun nedeni onun bu maçın olması olması. Biz de sistemimizi farklı düşünüyoruz.”

“FENERBAHÇE MAÇINDA HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRAMIŞTIM”
“Fenerbahçe maçı sonrasında hayal kurmamıştım. İki kez gidişle yaklaşmıştım. Maç sonunda da hocamızla bunu konuşuyorduk. Benden ne tamamlamayı açıklayabilirim. Ben de gelecek yapmaya çalışıyorum.”

“Taraftarla zevk çok özel bir bağ var. Bana sorulacağı istekler için ‘Çılıl, coşkulu, destek veren sponsorlar’ diyorum.

“Süper Lig ve iyi oyunculara sahip bir lig. Her takım olarak golümüze benziyor.”

“Küçük için, aynı saçı kiralamak istedi. Ona benzemek çok fazla sarı oldu. Kızımın hatrına birkaç hafta böyle atlattım.”

“Başlarda rahattım gol ve asistler hedefim. Ben de vevet olarak bu önlemeyi önleyemiyorum.”

Olabildiğince çok gol atmak istiyorum. En büyük hedefimi şampiyonluk olarak ortaya koyuyorum.

.

Leave a Comment