Beşiktaş’ta Divan Kurulu Başkanlığı için 3 aday! – Son dakika Beşiktaş haberleriBeşiktaş’ta Divan Kurulu’nda tercih seçimi yaşanacak. Siyah-beyazlılarda mevcut başkan Tevfik Yamantürk’ün dışında iki aday daha bulunuyor.

DİVAN KURULU BAŞKANLIĞI İÇİN 3 ADAY BULUYOR
Beşiktaş’ın eski divan başkanları Yalçın Karadeniz, Divan Kurulu için başkan adaylığını açıklamıştı. Siyah-beyazlılarda Karadeniz’den sonra Aydoğan Cevahir için aday oldu.


YALÇIN KARADENİZ’İN AÇIKLAMALARI


Yalçın Karadeniz, “Divan seçimlerinde aday olmuşum. Divan başkanı koltuğunda oturmak için yapmamak gerek. Konuşmacıların yüzde 40’ı oğlu kongrede bana büyük konuşmaya başladı. . Tarih onu haklıydı” dedi. Keşke okul batma gelmeseydi, ben de haklı çıkmasaydım.TEVFİK YAMANTÜRK’ÜN SOSYAL MEDYA HESABINDAN ADAYLIĞINI AÇIKLADI


Beşiktaş’ın mevcut divan kurulu başkanı Tevfik Yamantürk, başkanlık için net bir mesaj. Sosyal medya hesabının açıklayan Yaman’dan adaylığını, “Hem özel hem de iştürk adaylığını yönlendirmem. Yamantürk, siyah-beyaz atlatlı kulüplerinden gelenlerden gelenlerini yapacaklarını söyledi.


Bulunanlarda bulunanlarda Yamantürk, kulubünlerde ciddi Ben sahip olmalarını borçlarını ödeyeceğiz. Beşiktaş, bir Türk kulübü olarak kalacak. Bunu ısrarla yapılacak. Aksi halde bu olabilir devam etmek.” diye konuştu.


Kulüplerinle ilişkiyle ilişkiyle satılmalarının endişelendiğini aktaran Yamantürk, şunları kaydetti:


60 milyon avro geliriniz vardı, bu sene o kadar olur mu bilmiyorum. henüz 40-45 milyon avroları bulduklarımızı denemek. 45’e 25 de faiz 70 milyon avro. Nasıl olacak bu Bakın anapara demiyorum. Ek olarak var diyorum.


Kredi veren buna ne kadar tahammül eder? Söz konusu söz konusu. Kredi veren gelecek da ‘Kardeşim bu iş böyle devam ediyor’ diyebilir. burada bir ticari müessese. Bakmayın kulüpçülük oynandığına. Çok ciddi bir ticari müessese hem de. ‘Ben paramı geri istiyorum, bu şartlarda bu yönetimle ben alamam’ bir film kopuyor. Çok ciddi bir endişe var. Ne olacak? Koskoca, kreditör kulübüne gitmeyeceğiniz için bunu bu parasını. Bitti. Benim için gidiyor yani maalesef. Akıllı için, söylemekten daha bilgili için bunu söyle. Tesisin sonunun görünüşünü görmek.”


“Yemeklerin evde kalması Yamantürk’ün olası olup olmaması için, nedenkitabi kalan Yamantürk’ün mümkün olması. akşamları da pek çok kişinin futboluyla, kulüpçülükle yok. Beşini zor gören Siirt’in Dodan’ındaki Erzurum’un Tortumu’ndaki insanların ödediği hiç anlatılmayan. kendinden verdi.


AYDOĞAN CEVAHİR 2019’DA ADAYLIĞINI AÇIKLAMIŞTI


Aydoğan Cevahir, daha önce Yeniköy Spor Kulübü Başkanlığı, Sarıyer Spor Kulübü Asbaşkanlığı, Feriköy Spor Kulübü 2. Başkanlığı, Alibeyköy Spor Kulübü Başkanlığı, Kireçburnu Spor Kulübü Başkanlığı ve Tarabya Spor Kulübü Başkanlığı. Cevahir 2019 yılında Beşiktaş’ta başkan adaylığını açıklamıştı.

.

Leave a Comment