Beşiktaş’ta Felipe pazarlığı sürüyor – Son dakika Beşiktaş haberleri

Beşiktaş’ta transfer çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Teknik direktör Şenol Güneş’in göreve gelmesiyle, çalıştırıcının hazırladığı raporun ilerlemesini sağlamak için girişimlerini hızlandıran siyah-beyazlılar, ilk olarak görevlendirilen bir stoperi kadrosuna katmak istiyor. Beşiktaş’ın listesinin ilk sırasındaki adı, Atletico Madrid’de forma giyen Felipe.

Siyah-beyazlılar, İspanyol takımıyla olan sözleşmesiyle sezon sonunda bitecek 33 yaşındaki Brezilyalı stoper için anlaşmalara bile başladı.

DEVRE ARASI GELEBİLİR

Atletico Madrid’de senelik 2.3 milyon euro galibi Felipe, sözleşmenin son ağırlığını girdi. Devre arasında gözetim altında tutulması Brezilyalı stoper için menajeri, yapılan ön görüşmede 2.5 yıllık sözleşme, ayrıca bazı bonuslar talep etti. Yani Felipe’nin menajeri İspanyol takımından grup parasının tamamını talep etti. Beşiktaş cephesi için bu tüketimin çok yüksek olduğunu belirterek, yıllık 1 milyon euro’dan 1+1 senelik anlaşma önerdi.

Beşiktaş cephesi için bu tüketimin çok yüksek olduğunu belirterek, yıllık 1 milyon euro’dan 1+1 senelik anlaşma önerdi. Şimdi Felipe’nin cevabını verecekmiş gibi yapıyor.

2 MAÇTA ŞANS BULDU

Beşiktaş’ta teknik direktör Şenol Güneş’in kadrosunda görmek istediği oyunculardan biri olan Felipe, bu sezon ikinci kez bir La Liga maçında 90 dakika forma giydi. Atletico Madrid, Felipe’nin 90 dakika forma giydiği Real Madrid mücadelesini 2-1 kaybettikten sonra önceki gece de Mallorca’ya 1-0 mağlup oldu.

SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Leave a Comment