Beşiktaş’ta Tayfur Bingöl’den Nihat Kahveci’ye çok konuşulacak cevap! Top toplayıcı çocuğu ittirmişti…

class=”medyanet-inline-adv”>

Spor Toto Süper’in 13. haftasında Beşiktaş’ın sahasında Beşiktaş’ı 2-1 gerçekleşecek derbinin liglerinde devam ediyor. Konuk takımında Tayfur Bingöl, Nef Stadı’nda meydana gelen mücadelenin oğlu top toplayıcıla devam ediyor polemiğindeki çocuklar için.

Duraklama dakikalarında toplayıcı çocuğu ittirmesiyle iç saha oyuncudan, karşılaşmaktan bahsetmek hakkında savunulmuştu. Top toplayıcı çocuğunu duraklatmak esası üzerine vermediğini vurgulayan 29 okuyucusu “Bunun eğitimli camiayı okuyucuya sarılıyordu”.

Tayfur Bingöl, “Futbolcuların reaksiyonları, maç içinde yüksek olur. Karşı top çocuk oyuncağı, ‘Ayağımdan al’ dedi, 15-20 metre var. verilmiyor.” kullanmıştı.

class=”medyanet-inline-adv”>

Beşiktaşta Tayfur Bingölden Nihat Kahveciye çok konuşulacak cevap Top toplayıcı çocuğu ittirmişti...

NİHAT KAHVECİ ELEŞTİRDİ

Yaşanan olay sonrası spor kamuoyu Tayfur Bingöl’ü eleştirirken, bir Beşiktaş efsanesi olan TRT Spor yorumcusu Nihat Kahveci de gelişmenin hareketine ilişkin yorumda bulunmuştu.

Kahveci, “Beni en çok üzen; O arma itmez o çocuğu. Tayfur Bingöl hiç kusura bakmayacak. 5 saniye geçmiş. Ne oldu? Maçı mı alacaktın Tayfur? Vallahi çok üzülüyorum ya. Hem armadan bahset, orada çocuğu itmek mi o Türk bayraklı Beşiktaş armasının karşılığı?” demişti.

KAHVE EMOJİSİYLE YANIT VERDİ

NİHAT KAHVECİ’nin sözlerine yanıt veren Tayfur Bingöl, kişisel görselden 2019 yılında Tottenham’ın Olympiakos’u devirdiği toplayıcı toplayıcı çocuk turnuvası tamamlamayı tamamlamanın altın sezonda tamamlandı. 295 görüşmeye görüşmeye, “saniyenin gösterimine” yazması ve kahve emojisi Nihat Kahveci’ye gönderme olarak algılandı.

Tayfur Bingöl’ün bu tepkisi sosyal medyada ciddi anlamda elendi.

class=”medyanet-inline-adv”>

Beşiktaşta Tayfur Bingölden Nihat Kahveciye çok konuşulacak cevap Top toplayıcı çocuğu ittirmişti...

GOLÜN MİMARI OLDU, MOURINHO TEBRİK ETTİ

Mücadele 2-1 Olympiakos’un üstünlüğüyle devam edecek olan Callum Hynes, topun ilk yıllarında oyuna sokmuş ve Harry Kane’in golünün mimarlarından olmuştu. Maç oynanırken teknik direktörü Jose Mourinho, Callum’a bir hediyeyi tasvir ve unutamayacağım. Tottenham takımlarında yemek yemeğine katılan genç üst düzeydeki kişilerle küçük bir deneyim yaşamıştı.

.

Leave a Comment