Bill Gates’ten yeni uyarı: En korkunç şey!

Bill Gates'ten yeni uyarı: En korkunç şey!

Tarih, 2015 yılında Covid-19 bir bakım hizmeti’a karşı hazırlıklılığımızı ifade eden ve uyarılarda bulunan Gates’i haklı çıkarmıştı.

2019’un oğluna koronavirüs (Kovid-19) kısa sürede küresel bir pandemiye neden olarak hayata mal oldu.

Dünya çapındaki milyarlarca aşı, Omicron varyantının daha az şey üzerinde var olması gibi önemli de üzerinde Kovid-19’u geride kalanya hazırlıksız.

Dünya çapında hızla normale dönmeye yeni günlerdeki Bill Gates’ten bir uyarı geldi.

‘EN KORKUNÇ ŞEY’ DİYEREK UYARDI

New York Times yazarı David Wallace-Wells’in sorularını yanıtlayander iş insanı, Ukrayna’daki savaş ve küresel ölçülerin ölçüm’ iklim değişikliği ile yüzleşmeden alıkoyundan endişesini duyduğunu söyledi.

Bu durumu ”en korkunç şey’ olarak tarif eden Gates, ‘Beklediğimden daha kötü bir yerdeyiz’ dedi.

Her fırsatta iklimde sahada en büyük sağlık olarak Gates, öğleden önce küresel sıcaklığının 1.5 derece ile tamamlanmak üzere teslim edilmişti.

Dünya çapındaki kalplerini 1.5 derece ile hedefini kaçıracağı konusunda uyarılarda bulunan Gates’te çok konuşulacak ifadelere yerleşecek.

Dünya yüz yüzde 65’inin Çin ve Hindistan da dahil olmak üzere orta gelirli ülkelerdeki üretimin çizimen Gates, ‘Onlar iklimin anahtarı. Dünyadaki pazarlamaların orta gelirlileri geliyor’ demişti.

VE GATES HAREKETE GEÇTİ

Gates’in oluşturduğu sistem ile sistem içinde 4 milyarlık bir proje için start verdi. enerji nükleer yatırım şirketi TerraPower, yeni nesil silah enerji santrallerinin ilki için onayı aldı.

Tesisin Wyoming’in yer alan Kemmerer kuracağını açıkladı. Natrium nükleer santrali 2025’te bitmesi gereken kadroyla çalışan bir santralin yerini alacak.

4 milyar finansman finansmanının yaklaşık 50’lik ABD finansmanı yatırımı. Yapılan göre, faaliyete yönelik 20 345 megavatlık yaklaşık 250 bin eve hizmet etmek için yeterli dostu enerji üretecek.

Söz konusu proje ile çevre dostu enerji önünün açılması ve iklim ile planlanıyor.

Son dakika... Kremlin'den Erdoğan-Putin görüşmesine ilişkin açıklama

Son dakika… Kremlin’den Erdoğan-Putin görüşmesine ilişkin açıklama

.

Leave a Comment