Binance Bu 5 Altcoin İçin Duyuru Yaptı: Listeleniyorlar!

Günlük günlüğündeki olaylarla dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, yeni haberlerle olaylar çıkıyor. Kripto para borsası, bazı altcoin çiftlerini listelediğini duyuruyor. İşte ne…

Binance, bu altcoin çiftleri için listeleme duyurusu yaptı

Binance, sunum için platforma 5 yeni işlemin eklediğini açıkladı. İşlem çiftleri ile alım satıma yarın, TSİ 11’den itibaren başlayabileceksiniz. Çiftlerin tam olarak resmi:

  • GAZ/BUSD
  • LUNA/TRY
  • NEBL/BUSD
  • AVANTAJLAR/BUSD
  • VIB/BUSD

LUNA’ya TL geldi

Yukarıdaki listede Terra (LUNA) altcoin’inin Türk Lirası (TRY) ile parite yapması dikkat çekti. kriptokoin.com LUNA, Mayıs 2022’de çöküş yaşadığını bildiriyor. Bu çöküşü, son derece volatil hareketleriyle beraberinde getirdi. Son günlere kadar yükselen bir şekilde yükselen para dün, yüzde 50’ye yakın posta kaydı. Bu okuldan sonra LUNA’nın kurucusu hakkında tutuklanma başlıyordu.

Binance Duyurdu: Bu Altcoin'ler Artık Destekleniyor!

Terra ekosistemindeki en oğul

Yerel bir haber medyasında yer alan bir habere göre kollus, LUNA Kurucus ve Terraform Lab CEO’su Do Kwon için bir tutuklama emri çıkardı. Kurucu, 2022’de Terra ekosisteminin çöküşünden bu yana Mayısan radarı altında. Rapora göre, tutuklama emri, Dan Seong-Han yönetimiki Seul Güney Bölge Savcılığı’ndan Mali ve Menkul Kıymet Suçları Birimi tarafından çıkarıldı. Bu kurum, Mali Soruşturma Bölümü ve beş savcı ile LUNA kurucusu araştırmaktadır.

Bu sırada, dolaşmak için gözetim altında tutulur. Temmuz paketleri Güney Kore’deki zamanla, Terra ekosisteminin çöküşüyle ​​ilgili olaylar en az yedi borsaya ve toplam 15 işletmeye yönelik faaliyetlere yöneliktir. Ayrıca Bithumb, Upbit, Korbit ve diğerleri gibi büyük büyük kripto borsalarından bazıları araştırıldı. Ek olarak, birkaç Terraform Labs’ın gün yüzüne çıkması Güney Kore’de yapıldı.

Binance'den LUNC ve USTC İçin Önemli Duyuru!

Güney Kore Piyasası’nın yetkili yetkisine sahip olduklarına dair kanıt bulabildikleri iddia ediliyor. Ayrıca yakın zamanda tutuklama emri de bu soruşturmanın denydi. Bu düzenleme, Terra’yı (LUNA), kaydı olmayan yasa dışı olarak bir varlık olarak sınıflandırdı. Şu anda, LUNA Kurucusu ikametgahını Singapur olarak değiştirdiği için hala serbest. Bu artı Güney Koreli’yi planlamak, Kwon’u kullanmak için ve Kwon’u kullanmak ve Kwon pasaportunu geçersiz kılmak için Interpol. Son röportajlarından Do Kwon, Güney Koreli’nin tasarımına dair öngörülebilir.

Son dakikaları takip etmek için bizi takip edin heyecanda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telgraf ve Youtube kanalımıza abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyan: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital satın alma planını veya satılması planlanmaz. Bu Artan Kriptokok.com ve site alan makalelerin yazarlarıda yatırım sürecinden sorumlu olmaktan vazgeçmek. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, bina veya proje ile ilgili bir şey hakkında önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

uyarı: Kriptoko.com’a ait haber içeriklerinden gösterilip, link oluşturma işlemi yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabidir. Sitedeki herhangi bir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, kullanılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, grafik ve diğer tüm içerik fikri geliştirmesi ile ilgili ve ilgili mevzuatlara aynştınlr kullananlar hakkında resmi gelecek gelişecek.

Leave a Comment