Binance CEO’sundan Önemli Kripto Para Uyarısı Geldi!

Geçen hafta, Bitcoin 21 bin doları aştığında “umarım panik satışı yapma” diyen Binance CEO’su, kripto paralarını bir karşılaştırma daha uyarıyor.

Binance CZ’den kripto para yöntemine mesajlarına

15 Eylül’de, Ethereum’da serseri serseriye geçti. Yükselmeyi “haberi sat” fiyatını değerlendirmek için %10’den biraz daha fazla çektiler. Bitcoin’de aynı oranda çift haneli değer kaybetti. Lider kriptoların kırmızıda çıkışı altcoin piyasasını yanında götürüyordu. Bitcoin ve Ethereum 1 19,400.08,415.58 dip buldular.

Bu esnada, Binance CEO’sunun gidişi ile ilgili uzun vadede olan güvenini vurguluyordu:

Çabuk zengin olmak, kriptoya dokunmayın.

CZ ayrıca, Beyaz Saray’ın enerji raporuna değindi. Twitter’dan açıklamada, ABD Başkanı Joe Biden’in açıklamasına yer verdi.

CZ, Joe Biden’ın onların ilkelerini belirtmeni

ABD Başkanı, Mart ayındaki federal düzenden bir şeyler istemekte daha iyi faydalık için kripto piyasasını dönüştürmelerini istiyor. Biden’in emrinden sonra, iyileştirmeler tasarlanır, yeniden tasarlanırlar için öneriler geliştirilir.

Perşembe raporlarından, birkaç kripto şirketinden kripto ekosisteminin köşelerinden netlikten yoksunluğu eleştirisiyle karşılaştı. Bu iddiadülerin, Binance CEO’su değiştirmesi üzerine ilk hükümeti öv. Ayrıca yasa koyucularla amaçladı.

CZ Cumartesi günü tweetlerinde şunları söyledi:

ABD’nin kripto düzenlemelerine yönelik tüm hükümet geliştirme hedefi ve mevcut eyaletleri ve yasalarına yönelik çok ihtiyaç duyulan ihtiyaçları olacaktır. Doğru faydayı, yeniliği yönlendirecek ve donanımın korunmasını ve seçimi için doğrulukların tercih edilmesinde kritik değerin temel değer ve yetkilendirme tekliflerini hazırlayacaklardır.

CZ küresel kripto paralarıyla yardımlaşma tapıyor

ABD’nin kriptoda artan mali suçlara karşı görünümü ve kötü plan planı CZ’den özellikle övgü alan kişilerdir. İstenen bir CEO’yu satın almaya gelen CEO, bunlara uymaya niyetlerini dile getirdi. Bunun üzerine, Blockchain Teknolojileri Birliği ve Kripto Konseyi İnovasyon olmak üzere birkaç kripto sanayii sınıfı, dikkate alınmayı vurgulayan takdirdi. Örneğin, Birlik raporun “önemli tavsiyelerden” yoksundur ve Yürütme Kurulu’nun lansmanını yaptı. Müdür, gözden geçirilmiş.

Binance CEO'su: LUNA Çöküşü Bu Altcoin'ler İçin Bir Uyarı!

Aynı şekilde, Crypto Council For Innovation CEO’su, geleceğin olması gerektiği gibi net olacak ve “modası bitmiş ve dengesiz” olduğunu söyledi. Özellikle, onun zamanlarını yasa koyucularını ve ortak çalışmalar yapıyoruz. Örneğin, “Blockchain Paris’te düzenleme Binance Haftası içinde Avrupa’nin Kripto Varlıklar Piyasası (MiCA) açısından iyi da övgüde bulundu. CZ, bunun üzerine “küresel birler standart” da sözlerine ekledi.

İngiltere’deki kadar kripto para borsası Binance, İtalya, Fransa ve İspanya Avrupa’nın rejim rejimlerinde lisans aldı ve İngiltere’de Hollanda’da lisanslama konusunda karşılaşılacak.

Son dakikaları takip etmek için bizi takip edin heyecanda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telgraf ve Youtube kanalımıza abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyan: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital satın alma planını veya satın alınmasını planlanmaz. Bu Artan Kriptokok.com ve site alan makalelerin yazarlarıda yatırım sürecinden sorumlu olmaktan vazgeçmek. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, bina veya proje ile ilgili bir şey hakkında önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

uyarı: Kriptoko.com’a ait haber içeriklerinden gösterilip, link oluşturma işlemi yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabidir. Sitedeki herhangi bir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, kullanılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, grafik ve diğer tüm program geliştirmeleri geliştirme ve ilgili ilgililere aynştınlr kullananlar hakkında resmi gelecek gelişecek.

Leave a Comment