Binance’den Bu 9 Altcoin İçin Delist Duyurusu! – kriptokoin.com

Dünyanın önde gelen gelen kripto para borsası Binance, bu 9 altcoin projesi için listeden çıkarmaya çalıştığını duyurdu. Binance tarafından yapılan son duyuruda bu altcoin’ler için marjin alım satım çiftlerinin delist edildiği bildirildi. Kriptokoin.com olarak, Binance tarafından duyurulan altcoin delist duyurusunu sizlere aktarıyoruz.

Kripto para borsası Binance bu altcoin projelerini delist ediyor

Önde gelen kripto para borsası resmi web sitesindeki duyuruda şu ifadelere yer verdi:

Binance, 24 Kasım 2022 tarihinde TSİ 06:00 sonunda marjin alım satım çiftlerini kaldıracaktır. Ayrıca, alım satım işlemlerini durduracaktır.

  • Çapraz marjin çiftleri: TRIBE/BUSD çifti ve TRIBE/USDT çifti
  • İzole evlilik çiftleri ise şu şekildedir: BTCST/BTC, BTCST/USDT, GTO/BTC, GTO/USDT, MITH/BTC, PERL/BTC, PNT/BTC, REP/BTC, TRIBE/BUSD, TRIBE/USDT, XEM/BTC işlem çiftleri
altcoin

Binance ayrı borsa içinde yer alan yatağında bir tavsiyede bulunmaktadır. Binance, söz konusu işlem çiftleri için davranışlarının gidişatındaki pozisyonlarını kapatmalarını da tavsiye etti:

Binance, 24 Kasım 2022 TSİ 06:00 sonunda kullanıcıların pozisyonlarını kapatacak. Sonunda otomatik bir hesaplama yapacak. Ardından ise BTCST/BTC, BTCST/USDT, GTO/BTC, GTO/USDT, MITH/BTC, PERL/BTC, PNT/BTC, REP/BTC, TRIBE/BUSD, TRIBE/USDT ve XEM/BTC çapraz marjin ve/veya izole marjin çiftlerinde bekleyen tüm emirleri iptal edecek.

Borsa tarafından herhangi bir ifade sunulmadı

Tüm emirlerin iptal edilmesinin ardından çapraz ve izole marjin çiftlerini listeden çıkarılacaktır. Kullanıcılara, olası kayıpları önlemek için marjin ticareti durdurulmadan önce pozisyonlarını kapatmaları amacıyla tavsiye edilmektedir.

Tüm bileşenlerle birlikte, Portföy Marjini kullanıcılarının yukarıda belirtilen altcoin’leri Marjin Cüzdanlarından Spot Cüzdanlarına aktarımları gerekmektedir. Bunun yanı sıra gerekirse 24 Kasım 2022 TSİ 06:00 öncesi marjin bakiyelerini yenilemeleri tavsiye edilmektedir.

Binance'den Bu 2 Altcoin İçin Delist Duyurusu!

Önde gelen kripto para borsası tarafından yapılan duyuruda adı geçen altcoin’lerden biri olan GTO fiyat duyurusu sonradan düştü. Bu arada GTO fiyatındaki ani geçiş günlerinde dikkat çekti. GTO son 24 saat yüzde 5,26 düşüş yaşadı. Şu anda 0.01217 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

Marjin nedir?

Kripto borsalarında kaldıraçla yatırım yaparken, “marjin” ifadesi kaldıraçlı pozisyonları açmak için gerekli sermaye miktarına işaret eder. Başlangıç ​​marjini kaldıraçlı bir pozisyonu açmak için gerekli olan minimum marjini ifade etmektedir. Sürdürme marjini ise bir pozisyonun likidasyona uğramasını engellemek için gerekli miktardır.

Bununla birlikte borsa, bu altcoin’lerin marjin ticaretinden delist edilmesi hakkında herhangi bir bir yerde bulunmadı. Ayrıca, borsa tarafından henüz bir bakış açısı gösterildi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi twitterda, Facebookta ve instagram‘da takip edin ve Telgraf ve Youtube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi korumanızda olduğunu ve meydana gelen kayıplarınızın sizin koruyucunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım sonucu değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlıklar veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü taraf reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitede yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com’un onayından tamamen bağımsız olarak bulunduğu yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve kapatma pencerelerinin kullanıcı korumasındadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link gösterimi yapılarak alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, kapatılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hakları ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimlerde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Leave a Comment