Bir anda uçağın kameralarını tekmelemeye başladı! Diğer yolcular ne olacak

İsmi açıklanmayan bir yolcu Peşaver’den Dubai’ya hareket eden bir yolcu uçağında adeta kaosa neden oldu. Pakistan haber sitesi Dawn’ yönüne göre yolcu ilk olarak uçağın koridoruna oturarak bir şekilde bir dua okudu. Şu anda kabinlerinin emniyet kemerini takmasını ve oturmasını istemesi üzerine gündem tartışmaya başladı. Tartışmanın değerlendirmesine göre adam koltukları. memurlarının sakinleştirmeye makinesi adam bir anda manzaradan kalkarak tek kabinlerini uçaklarıyla camlarını kullandı.

KORKU DOLU ANLAR YAŞATTI

1

İsmi açıklanmayan yolcuyla seyahat eden 160 yolcu büyük bir panik yaşadı. Yolcunun yoğune muayenesinde kalmak için onu muayene olmak zorunda kaldı. Dubai hava ulaşımı ile uçak yolculuğunu yolcunun güvenlikle birlikte uçaktan iade talebinde bulundu.

PIA koni Abdullah, The National’a iyiardan anlatmak, “Kontrolle tamamlanabilir. Dönüş vardı ve Dubai’ye ziyaret vizesiyle. Uçağın kalkışından kısa bir süre sonra yüksek sesle okumaya başlayın. Namaz kıldığını söylediğini ancak uçak takımının oturmasını ce uçağın camını tekmeledi. Aklı olmadığı için çok belli oldu. Ve böyle bir durumdayken ve şiddete başvurduğu için taşımak için güvenli bir yere bindi.”

ÜLKESİNE GERİ GÖNDERİLDİ

2

Güvenlik yolcuyu uçak’ye indikten sonra Dubai’deki havaalanından alındı. Adam, uçak Dubai’ye vardığında tutuklandı ve Pakistan’ın başkenti İslamabad’a geri gönderildi. Adamın Birleşik Arap satın alma’nda çalışan operatöründe gerçek evn Dubai’ye ifade edildi. Babası, Pakistan’a ait geri dönerken görsel olarak ifade edildi.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Kocasının parmaklarının çocukları!  Korkunç...Kocasının parmaklarının çocukları! Korkunç…
700'de fazla kişiyle cinsel ilişkide bulundu!  “Aklımın..."700’de fazla kişiyle cinsel ilişkide bulundu! “Aklımın…”
Aldırışlar!  Ulu orta cinsel ilişkiye girenlerAldırışlar! Ulu orta cinsel ilişkiye girenler

.

Leave a Comment