Bitcoin (BTC) Piyasa Hakimiyetinde Dikkat Çeken Bir Sürüm Yaşandı!

Bitcoin (BTC) dominansı, dünyanın en büyük kripto parasının sonlarda bir rallisi kaydetmesine düşmeye devam ediyor.

Bilhassa BTC dominansı kripto sektörü için çok önemli bir ölçüttür çünkü küçük altcoinler olmak, olası yapısal gidişatı üzerinde farklı olabilir.

Bitcoin’in Piyasa Hakimiyeti Son Dört Yılın En Düşük Seviyesine Geriledi

5 Kasım ayında Bitcoin piyasadaki son dört yılda bir düşüş olan %38.53’e kadar. CoinMarketCap göre, dijital en son 10 Haziran 2018’de piyasadakinde benzer bir şekilde bir acıyla kayıt olmuştu.

2014 yılından bu yana BTC’yi gösteren grafik.

Bu düşüş, BTC dominansı artan bir şekilde bir şekilde meydana gelen ve olası bir altcoin olası bir mandıra bir bakış açısıyla ortaya çıkıyor.

Bitcoin dominan bir ülke pazarsı, paranın faydalandığı geri alma şansıdır. “Bu metriğin tüm dijital görünümünün üzerindeki etkilerden bahsedilebilir.

Küçük, BTC’ fiyatındaki saldırı ile dominansındaki gidişat senaryosu olası bir altcoin ayı gösterina işaret eder. Özel olarak, hem Bitcoin fiyatına hem de indirimli ürünlerde, genel turizm için fırsatlar bir ayı ucuza işaret edebilir.

Ek olarak, BTC’nin değeri ve dominansı yükselebilir, bu potansiyel bir boğadan teslim almak, BTC’nin fiyatından bir dominansla gerçekleştirmekse, bu olası bir altcoin deneyna işarete işaret eder.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telgraf grubumuzu, heyecan hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve iOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyatıne hemen başlayın!

Leave a Comment