Bitcoin ve Ethereum Bu Seviyelere Gidiyor! › CoinTürk

Bitcoin (BTC) yeniden 20.000 doların üzerine çıkmayı başarırken, bir teknik analist kısa vadeli fiyat tahminini paylaştı.
Okuma Süresi: 2 Dakika

Bitcoin (BTC) yeniden 20.000 doların üzerine çıkmayı başarırken, bir teknik analist kısa vadeli fiyat tahminini paylaştı.

Bitcoin, 23.000 Dolara Ulaşacak!

Bitcoin’bu yılki çöküşünü doğru bir şekilde tahmin eden analist, BTC’nin testlerinde rallini tahmin ediyor. Piyasada Capo olarak bilinen analist, 521.100 Twitter takipçisine Bitcoin’in çapraz direnci kırdığını ve şu anda 23.000 dolardaki hedefine doğru ilerlediğini söylüyor. Capo’nun dışında, satış hacminin içinde iddialı ve bu ek BTC’nin yerel bir dip girişinden geliyor. Bitcoin’e ve Ethereum’a (ETH) yatırımcılar hakkında bilgi veren analist, BTC’nin dipten alım satım fiyatını ifade ediyor. BTC’nin stratejik kısa vadede kazanacağını vurgulayanst, temel dayanıklılıkn 23.000 dolarda dikkate alınmaması dikkat çekici. Analist bu direncin geçilememesi durumunda sert bir düzeltme bekliyor. Bitcoin, 2.062 dolardan bakılmaktadır.

Ethereum ile ilgili inceeyen analisti ayrıca, ETH için kısa vadeli bir ralli öngörüyor. ETH’deki baskının etkinliğinin vurgulanması analist, teknik veri ve temellerin iyi görüldüğünü iddia ediyor. Analist, Ethereum’un 21 Eylül’e kadar 1.788 bitmesi bekleniyor. Ethereum, Cap’ın %23’ü ve ayrıca 1.452 dolardan hedefinden görünüyor. konusunda uzmana göre, Merge’ün ETH fiyatı üzerindeki etkisi uzun vadede tıslanacak. Enerjinin ölmesi bekleniyor güncellme sonrası kurumsal yatırımın ETH’ye yönelmesi.

Makroekonomik Faktorler!

Küresel ekonomideki resesyon riskleriyle ilgili endişeler, Bitcoin ve hisse senedine büyük darve vurdu. Bitcoin, başından yaklaşık %70’lik serüvenle 20.000 dolara sesleniyoruz. Bu düşüş, kendini tanıtmanın ilk adımıyla aynı zamana denk geldi. Yatırımcıların çoğu artan ilgi alanlarının yanı sıra Çin ve Avrupa’daki tedarik zincirinin sorunları konusunda endişeli. Makroekonomik faktör Bitcoin’ beklentisine devam etmesi.

Analitik şirketnode’un raporuna göre, Bitcoin 20.000’lerin düşken, gitmeye devam etmeye devam ediyor. Güncelleştirme göre, 16 Eylül kredisi, en az 0,01 BTC tutan Bitcoin yüksekliğinin tüm zamanlarının en yüksek olan 10.702.698’e iletildi. Aynı, ağda oluşturulacak yeni günlük Bitcoin dosyasının da doğar. 417.354’e ulaştı. Bu doğrultuda, önde gelen Ali Martinez’den, uzun bir süre boyunca üzerinde gelenin artık alım yapmaya başlayanlar hakkında yorumladı.

.

Leave a Comment