Bitcoin’in Hemen ardından 2’nci Sıraya Oturdu! › CoinTürk

Ethereum (ETH), merakla bekleniyor The Merge güncellemesi ile Proof of Work’ten Proof of Stake’e “o ondan boşalan koltuğuna.”
Okuma Süresi: 2 Dakika

15 Eylül’de başarılı bir şekilde Birleştirme güncellemesi ile iş ispatından (Proof of Work) ispatına (Proof of Stake) geçişinin ardından, Ethereum‘ETH) boşalan ikincilik koltuğuna en büyük köpek hakkında kripto para Dogecoin (DOGE) oynuyorum.

Proof of Stake Akımı

Dogecoin, şu anda piyasa değeri ısıtıcında en büyük ikinci Proof of Work Blockchain’i. Yazım içinde DOGE‘un genel değeri 8 milyar dolarda. Elbette Bitcoin 379.9 milyar devlet değeri ile en büyük Pro of Work Blockchain’i. Ethereum’un en büyük hard fork’u olan Ethereum Klasik (ETC), ikinci sırada yer alır. Litecoin (LTC) ve Monero (XMR) takip ediyor.

Geçen Eylül ayı Ethereum’un yöneticisi Vitalik Buterin, Dogecoin’e seslenerek Blockchain’i Stake’e geçirmeleri tavsiyesinde bulunmuştu. Buterin’in tavsiyesi toplulukta ürünaa neden, Dogecoin Vakfı, Proof of Stake’i içten büyük bir projeni verdi. Gerçek olmayan da yakın bir film DOGE’lerini hissedebilmek için gerçekçi gibiken’lerini. Birlikte önemli olan Dogecoin’ın kurulduğuna geçen günlerin Ağustos’larında katılmıştı. şifre şifreleme para zcash (ZEC) de Dogecoin’e benzer şekilde geçen yıl Proof of Work’ten Proof of Stake’e geçiş planını duyurdu.

Bitcoin’in Proof of Stake’e Geçişi

İşin kanıtı konsensüs projeleri için yüksek enerji tüketimini ve tamamlamayı aşındırmaktan dolayı hedefinde. Şu anda en büyük kripto para Bitcoin, tek başına Arjantin gibi bir daha fazla elektrik tüketiyor. Bu internet ağının adı ünlü isim ve uzman Bitcoin Proof of Work’ten Bahis Kanıtı‘e atıfta bulunuyorum. XRP‘nin alınacakçısı Ripple’ın yaratıcısı Chris Larsen ve Greenpeace, Bitcoin’in Proof of Stake’e geçişini savunan isimler arasında. İkili Mart’ta Bitcoin’de kullanmak için araçlarla gel.

Öte yandan onun amacı Bitcoin‘in Proof of Work konsensüs kullanımında savunanların daha bastığı görülüyor. Popüler sosyal medya platformu Twitter’ın kurucusu Jack Dor, ünlü Bitcoin maksimalisti Scott Sullivan gibi önemli bir isim Proof of Work’ün Proof of Stake’den daha üstün olduğuna inanarak Bitcoin’in konsensüs tarafından karşılanır.

.

Leave a Comment