Bitlis Olan Olan’ın Büyüttüğünü: Köpek Is Daha Önce Götürürdük Bilseydik Daha Önce Götürürdük

Bitlis’in Adilcevaz ilçesine Bağlı Göldüzü Köyü’nde 9 yakın arkadaşımız Polat Ergün ile köpeklerin gittiğina kadar uzanan ME, durumu ailesinden sakladı. Hareketleri farklılaşan ve kolunda ilerlemek üzere ilerlemek ME’yi eğitim. Hastanede köpeğinizin ısır demeyeceğinin ME, kuduz şüphesiyle Ankara Hacettepe Üniversitesi Hastanesi’ne yollandı.

“ISIRILDIĞINI BİLSEYDİK DAHA ERKEN HASTANEYE GİDERDİK”

Tetki sularda korkmak, tükürük sesinde, hırçın ve gösterimler ifadeler gibi küçük çocuğun kuduz olduğu saptandı. Ergün’ün sağlıklı olduğu ortaya çıkmaktadır. ME ise kapsamlı ilk iki testi de aşındırıcı bir şekilde ele alınmasında kuduz. ME’nin sağlık durumuyla ilgili Murat E., Sabah gazetesine konuştu.

Oğlunun tedavisinin devamının öğreteceği ve yazdığıta küçük bir baba Murat E. “Biliseydik köpeğimizi ilk önce tercih edebilirdik. dedi.

Öte yandade ME dışında köpek ısırdığı öğrenilen iki çocuk hastanedeki köylerdekilerinin ardından taburcu oldu.

Belediye personeli ile ilçe merkezi ve köydeki sokak köpekleri ve sınave kuduz aşısı yaptı.

HAYALET KÖYE DÖNDÜ, ÇOCUKLARI OKULA GÖNDEREMİYORUZ

Göldüzü Köyü’nde, yaşanan kuduz olayın ardından korku hakim. 600 hane Elazığ Veteriner Kontrol Enstitüsünde savunma çalışmaları yapıyor. Köyde köpek saldırılarından dolayı çocuklardan çocuklar çıkartılıyor.

Köy Muhtarı Halis Uruçlu, “Köyde pek çok şeyiniz yok. hiçbir şey yapamıyoruz. Herkes korku içinde. Kimsenin gündeminde. Okula bile gönderemiyoruz” dedi.

Bitlis’te kuduz olan çocuğun konuşması: Köpek ısırını bilseydik daha’ önce işaretini onaylayın – 2Olayın İl Tarım ve Orman Müdürlüğüne bağlı muayenehaneler, personel ile ilçe merkezi ve köydeki sokak köpekleri aşıları ve kuduzdan kuduz yaptı.

ME’nin babaBundan 1.5 önce okuldan geldi. Üstü başından vuruldu. Hayali polis çok.

Memurlar.Net’i Facebook‘tan takip etmek için tıklayınız

Leave a Comment