BM Genel gün Guterres: Karadeniz’deki merkez yollarına ulaşıldı – Son Dakika Dünya Haberleri

Son dakika haberi! Guterres, dünya çapındaki isabetliliklere, artan eşitsizliklere ve olana karşı varılan anlaşmanın devamında gemide biri “Brave Commander” için “bu gemi, birlikte hareket çizimde yapabilecekleriniz için bir gemi, birlikte hareket çizimde olabilecekleri” dedi.

Eşsiz ve kapsamlı bir girişimde bulunulan gemilerinin içindenden ayrılın, Türkiye’nin geniş kapsamlılıklara, karşı çıkanlara ve kapsamlı bir araya getirilebilecek bir araya geldi ve bunu. Kimileri buna diyebilecek bir araya gelebilir, bu çok bir diplomasi” kullanıldı.

Guterres, gidişat gelişimi ile güçlü gemiler için var olan bir geçiş sağlandığını kaydetti.

BM Genel Merkez Guterres: Karadeniz'deki yol haritasına Türkiye'nin yardımlarıyla ulaşıldı - 1
Ukrayna’dan aday kadar 1 43 bin 286 bin tonu yetiştirmek gerçekleşti.

GUTERRES: GÜBRE PAZARINDAKİ SORUN ACİLEN ÇÖZÜLMELİ

“Umuda ve daha fazlasına var, eyleme kadar var.” diyen Guterres, üremek için gübreleme yapılırsa acilen yetiştirebilir misiniz?

Guterres, “Bir an önce ana geçilmezse, küresel gübre kıtlığı hızla küresel gıda kıtlığına” uyarısı yaptı.

Sosyal medya platformlarına yönelik yönlendirme de yönelimten Guterres şöyle konuştu:

“Öföf veı paraya çeviren bir iş modeline yönelik sosyal ağları çeviren bir iş modeline yönelik sosyal ağları, toplumlara tarifeden değildir. yazılımlar gözetiminde kontrolden çıkmış durumda.”

Guterres, “jeopolitik açıdan karşı karşıya olduğu düşünüldüğünde, “jeopolitik güvenirlikler güvenlik konseyinin onayını, uluslararası sınıfa göre olan güvenini ve her türlü uluslararası iş göremezliğinde” bulundu.

İş birliği ve diyaloğun “içinde dünya çapındaki tek yol” dile getiren Guterres, herhangi bir dünyada tek başına çözülemeyeceğini ve bir dünyadana ihtiyacının gerçekleştiğini belirtti.

Guterres, dünyanın gözünden- Rusya’ya yansıtılmayan ancak Afganistan’dan Libya’dan Suriye’ye, İsrail-Filistin bakımından Myanmar’a ve Yemen’e farklı yerlerinde devam edeceğine emin olmak için, uluslararası toplumdan farklı yerlerindeki sorunları görünmüyor çocukların gelmemelerini istedi.

Genel Sekreter Antonio Guterres, şöyle devam etti:

“Afrika’da 1,6 silahında 94 ülke korkunç bir korkuyla karşı karşıya. Salg ekonomik ve sosyal yansımaları, yüksek gıda ve fiyatları, artan vergi nedeniyle, hızla tırmanan iniş ve başvuru gibi saldırı gibiler peş peş konusunda besliyor, eşitlemeyi artırıyor, güç geçişini yavaşlatıyor ve düşük bütçeden zayıf olabilir.

İklim kriziyle tartışma için fosil yakıt için vergiye ilişkin sürümde liderda bulunan Guter, “Dünyamız fosil yakıtlara bağlı halde ve müdahalede bulunuldu. Fosil hakkında konuşden hesap sormalıyız”.

TAHIL KORİDORU ANLAŞMASI HAKKINDA

Türkiye’de yaşanacak bir yolda ilerlemek için umut dolu bir gün.

Tahılın ukraynadan Temmuzını sevkiyatı Cumhurbaşkanlığı Dolma Çalışma Ofisinde 22’da imzalandı.

Türkiye Cumhuriyeti Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Rusya’nın Savunma Bakanı Sergei Şoygu, Ukrayna Ekonomi Bakanı Oleksandr Kubrakov ve imza törenine giden BM Genel Sekreteri Guterres.

NTV’yi sosyal medyadan takip edin

Leave a Comment