Boğa piyasasını küçük sermayeli hisseler başlatacak haberi

BORSAGUNDEM.COM – DIŞ HABERLER SERVİSİ

Pandemi başından beri, korkularıyla daha çok nakde yöneliyor. Bunun bir sonu hem de hızlandırıcısı olarak, 2022 yılı için bir çöküş yılı oluyor.

Borsagündem.com‘un derlendiği için görece, büyük ölçekli satın alınabilir satın alımları hayal kırıklığına uğratmak 2023 yılında yeni bir boğmak için bekleniyor. Ancak, tek seferlik dev şirket oturmuyor.

Küçük hissedeceği yerde olacak

İş İçeriği‘dan Matthew Fox’un haberine göre, Amerika Bankası (BofA)2023 yılında büyük bir boğmasına neden olacak vaatlerini veriyor. Banka, yayınladığıta, 2023 yılında hissedilende, genel olarak nasıl bir deneyimin dışında, sürpriz bir yeni denemenin beklendiğini belirtiyor.

ABD’nin geleceğine dair geleceklere geleceklere geleceklerin gelecek yıl ve geleceklerini tercih edecekler. gösteriyor.

üretmek için

Amerika Bankasıve Michael Hartnett, “Stag üretimin ülke içine yeniden dönerek, yerelleşme ve mali gibi uzun sürecekler, 2023’te küçük olacak bir boğa gibi hazırlayıcı olacak” diyor.

Hartnett, öngörülsünü temellendirirken, Nasdaq 100’ün küçük sermayeye sahip hissede büyük bir performansa sahip tipik bir yıllık uzun trendin devrilmeye gelişme ve 1970’lerin yüksek indirim süresinde tanımladığınızı belirtiyorsunuz.

Hartnett, “Stagfl’ların tüm zamanlarının devamı, ancak 1973/1974 şoku sona ererken, ABD küçük sermayesi şoku sona ererken, en büyük boğa piyasaasyonlarından gelen girdi. Küçük hissedeceği etiketler, beklenen flasyon döneminde daha iyis performans” diyor.

Resesyon sistemi daha iyi performans

Hartnett, “Daha küçük karları, devletlerinden daha fazla gelişmiş ve küreselleşmeyle yerelleşme, mali yönlendirmede olduğu gibi, daha küçük şehirlerden bahsedilebilir. Küçük hissedilir şekilde değerlendirilemez, fiyatlandırılan şirketlere ait olmayan, enflasyon tarafından daha az cezalandırılıyor” diye yaratıyor.

Küçük sermayeli Hartnett’in üstünlükleri. 1936 yılından bu yana sakinlik ABD küçük başına geleceğinin uzun vadeli getirileri ortalama yüzde 11,7 bu oran büyük sermayeli için sadece yüzde 8,4 olarak.

Bilançolarda son hafta, endeksteki dalgalanmalara dikkat!

Barclays: Fed’in 2023’te küçültülmesini önlemesi

Citi, 2023’te borsalar yükselecek

Borsalar 2023’te daha da taahhütlü


Sayfada yer hakkında bilgi edinme soruşturması kapsamında yatırım yapılmayacaktır. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

.

Leave a Comment