“Boris Johnson da Türk!” Galatasaray’ın yeni transferi Yusuf Demir için ilginç benzetme!

Galatasaray, transfere başlamak için hızlı bir şekilde hayata geçirilmiş ve temellendirilmek üzere katmıştı. Transferin oğlu Mauro Rashica, Milot, Ross, Yusuf Demir ve Juan Mata’ya imza attıran – kırmızılılar gözlerle dikkat çekmişti. Aslan’ın Rapid Wien’den 6 milyon bonservis bedeliyle transferi Yusuf Demir’in yabancı oyuncu olarak sahada yer almasında amaça neden olmuştu.

Galatasaray Teknik ekibi Okan Buruk, Spor To Lig’in 6. kazanında 3-2′ kazanılan Kasımpaşa maçından beklenen sonda Yusuf Demir konusuna da değinmişti.

“KEŞKE TÜRK OLARAK OYNAABİLSEK”

FcZfGBSWIAEo7EW

Buruk, “Çok kaliteli, çok yetenekli. Bunu oyuna girince uygulandı. Yusuf’u keşke Türk olarak oynatabilsek. Her şey Türk olan çocuk milli takımı tercihi nasıl olmuş onu da sınıfta. bir oyuncunun Türk olarak olması gerekiyor. “Galatasaray’daki tüm kötü durumda. Özellikle Türk pasaportu olan bir durumlarının yabancı olarak oynaması.” kullanmıştı.

Spor yazıları Gür Bilgiç ise Sabah Gazetesi’nin statüsünde olan kullanıcılarında süt yorumlarında bulundu. Bilgiç’in İngiltere’nin eski başbakanı Boris Johnson benzetmesi dikkat çekti.

İŞTE GÜRCAN BİLGİÇ’İN YORUMLARI;

“DEMİRÖREN – TERİM İKİLİSİ BU KARARI ALIRKEN…”

0x0-7

“2015′ Fatih Ter. Yıldırım Demirören- Fatih Terim ikilisi bu seçimler, Türk Milli Takımı’nı tercih eden, toplama hale getirmek istediler. Mesleğe İlkay, Erkan Zengin Gökhan İnler gibi oyuncular elden kaçmıştı. söylerler, bu olmaz’ demeyin. Yusuf Demir’in durumu da bu.”

“ALMANLAR ŞART KOYUYORLAR”

“Orkun Kökçü veya Ferdi Kadıoğlu bu durumda milli formayı seçmeler. Almanlar takımı kadrodaki 11 ilk mezunlardan, Almanya’da beklentilerin koşuyorlar.”

“BORIS JOHNSON DA TÜRK”

thumbs_b_c_ea96af91bc1036f779b95bafe146bcce

“Başka ülkelerde futbola başlamış bile kontenjan oluyor Alman oyuncu. Bir de esprili bakalım. Eğer ana-baba ise Türklük, Eski İngiltere Boris Johnson da Türk… Lakapları bile var köylerinde’Sarılar’ diye…”

YUSUF DEMİR FOTOĞRAFLARI

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ

.

Leave a Comment