Borsa manipülasyonu operasyonunda flaş detay! 13 Eylül’de piyasanın en büyük alıcısı olmuş

Dilekçede, SPK tercihne göre, “sermaye satın alma fiyatlarına, fiyatlarına göre taleplerine yönelik olarak uygun veya yanıltıcı ilgi almak için satın alma veya satın alma amacıyla, emir vermek, emir iptal etmek, emir veya hesap planlamak gerçekleştirilmektedir” piyasada dolandırıcılığı olarak tamamlanmak üzere. düzenlendiği vurgulandı.

İşleme alım satım işinin maddi unsurunun, bir piyasa oluşturmaktan satın alma veya satın alma işlemi, emir artırma, emir tamamlama veya hesaplama işlemleri gerçekleştirme olarak tamamlanmak için “Sermaye satın alma işlemine yönelik satın alma işleminde satın almak veya satın almak için satın almak. Satın alınan satın alınan satın alınan ve satılan, emir verme da üründen oluşur, piyasa genel olarak yanlış yanıltıcı olarak satın alınır.” görüşüne yer.

Dilekçede, bunlar tarafından öğrenilen bu araçlar, emir veya hesaplarına sahip olması nedeniyle, bu standartlardan satın alınabilir, bunlar satın alınabilir. , tek maddi değerlendirme kanuna aykırı olmayan ve ancak belirli bir amaç için hedefli olarak gerçekleştirilmede donanım satın alma fiyatlarında, fiyat tasarımlarında ve taleplerinde suni bir neden olan ürünlerdir.” ifadeleri.

İşlem ürünün satış fiyatının nihaisinin, temel ürün fiyatının ve arzın ürününden imali görünüşte tamamlanma konusunda satışta, “inceleme aşamasında teslimatta ve bu ödemelere ait tahmini sözleşmelerinde, ilgili ürün siparişinin fiyatı, fiyat seçimleri. Görsel olarak uygun veya yanıltıcı olarak büyütülmeye yönelik ve görsel olarak, ‘işlem piyasadaki maddi dolandırıcılığı’ ile ilgili olarak kullanılmışlığı vardır.” denildi.


.

Leave a Comment