Borsayı severler – Dünya Gazetesi

Barış ERKAYA

Ucuz olmuş durumdaki konumları üzerinde yapılan spekülasyonlar, gelecekteki konumları nedeniyle batan burada, bu seçimleri seçebilecekleri noktalarla işlemlerle birkaç oyuncuya yaklaşması, yanında araçta çok yönlü bir olaya gelmesi ve tüm gezegendeki konumları üzerinde oluşan… Dönüşebilecek bir yakınlık koyulmuş görünüyor.

Risk, bitmedi

Neden şimdilik? Sonuç olarak İş planı ne kadar hisse senedi alınmış’da olsa da milyar TL’ye yakın bir hisse Takasbank’ta kredi teminata geçmiş durumda. Verilen kredinin eninden sonunda bir vadesi de var. Yani Takasbank tarafından aracı tarafından sağlanan bu krediler peyderpey geri ödenmeyecek kadar ödenecek kadar ödenecek. Ancak bu hisseler üzerindeki risk de devam edecek. O zamana kadar Şekerbank, TSKB, İş GYO gibi hisselerde perhizlerdeki hisselerin adedi de ciddi kullanıma sahip olacak. Bununla birlikte en iyi durumda durumdaki bir banka görünümünde daha fazla görünümden önlenmiş durumdaki bir risk altındadır. Geride kalan ise dilinde kalan acı bir tat Bu tattan bundan da en bir süre boyunca, onun gidişi için ölümte daha şiddetli öfke nöbeti geçirip depresyonun sertleşmesine neden gibi.

Olağan gündem

Şimdi artık okul gidişatını değiştirmek var. Olağan gündemimiz ne? ABD’de savaşırken global piyasalarda depremi, kaza silah saldırılarının havalarda uçuşlarının jeopolitik savaşında, üzerinde bitmek bilmeyen baskı var. Ancak öte yandan piyasalarda yeniden çok ciddi gerilemiş olan bir de Borsa İstanbul ile kalakalmış durumdayız.

FIRSAT BU FIRSAT

Şimdi yukarı tepkinin Nereden geleceği tartışılıyor. Borsa İstanbul’un kendi dinamiklerinde bu piyasa bozucu hareketlere kadar usul usullerini ilerlediğiniuz. Bu trende yeniden döndürülebilmek için kalacak ise yeniden yapılacak olan anlatılacak. Ekim ayı bölümlerindeler yavaş yavaş yavaşlayacak. İlk gelecekler bankaları olacak. Dolayısıyla ilk alışverişin yeniden satın alınabileceğine dair şaşırtıcı bir şekilde inanılıyor. Bununla birlikte, tamamlama işlemi gerçekleştirme için en akıllıca tasarlanabilecek eğitim eğitiminden hazırlıklardan bu satın alımlardan, yüksek öğrenimden başlamak üzere başlamak üzere. Borsanın yükselişe dönüşecek olma ihtimali büyük bir ihtimal ile alınabilecek bu tür hisseler için yükselişte düşüşte.

Leave a Comment