Böyle görülmedi! Ey meraklıları dinleterek…

Görevliler, ildehaleyi yaparak Basco’nun kurtarmaya çalıştı ve acil müdahaleden olay yerine gelene kadar devam etmeye devam etmeye devam edeceksin Ancak tüm çabalarına, mahkumun sabah 4: kısa bir süre sonra açıklandı.

İŞKENCE GÖRDÜLER

Basco, 2020’de uluslararası manşetlere konu olan bir dava kapsamında ilgi alanından şikayeti cezaevine girmişti. 48 adam hakkında, daha önce tedbir bir ceza cezası içinde, kendisi ve üç ayrımun şimdi eski okul olan Gregory Corn Jr ve Christian Miles tarafından işkence gördüğünü gördü.

KELEPÇELEYİP ŞARKI DİNLETTİ

İddiaya göre iki gardiyan, dört dört çocuk hiç bitmeyen bir çocukta şarkı olan’by Shark’ı dinlemeye zorladı. Mahkum, Kasım ve Aralık 2019’da planlanan olaylardan elleri arkadan çekişli bir şekilde görünüşte olarak ayakta durmaların zorlandığı bildirildi.

‘İŞKENCE’ DEDİLER

iStock-174967870

Basco’nun ölümünde Oklahoma County komisyon üyeleri Şerif Tommie Johnson III, teslimat güvenliği ve iki eski gardiyan hakkında dava açma sürecindeydi. Hapishane görevlilerini temsil eden avukatlar, olayları ‘işkence olayları’ olarak nitelendirdi.

‘RAHATSIZ EDİCİ’

Basco’nun Oklahoman’a 48 avukatın ölümünün geleceği ‘rahatsız edici’ bulduğunu ve araştırmayla ilerlerken tüm kanıtların hayatta kalmasını istediğini söylüyor.

ÖLÜM NEDENİ BELİRLENECEK

Basco’nun cezaevine vardıktan sonra 3 gün sonra aktaran avukatı, ölüm birkaç ölüm ve firar tutuklanan Oklahoma hastanesinde bu yıl 14’üncü ölüm olduğunu bildirdi. Hapishane hakkında Mark Opgrande, bir tasarım ve müfetişlerin kapsamlı dozda kendine yönelik yaklaşan olacağını. Devlet Adli Tıp Kurumu’nun ölüm belirlemesi bekleniyor.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
1 yıl oğlunun ilaçlarını çocuklarını!  Gerçekler şoke etti1 yıl oğlunun ilaçlarını çocuklarını! Gerçekler şoke etti
Sır dolu satırlar!  Kraliçe Elizabeth'ten gizli mektupSır dolu satırlar! Kraliçe Elizabeth’ten gizli mektup
Kraliçe'nin ölümüyle onun şeyi değişti!  Diana'nın unvanı artık ona geçtiKraliçe’nin ölümüyle onun şeyi değişti! Diana’nın unvanı artık ona geçti

.

Leave a Comment