Böylesini görmediniz! Eşyaları çaldığı gibi bir de sahibine hediye ediyor

Galler’in Caldicot bölgesinde yaşamakta olan Rachel Masterman adlı bir kadının çaldığı eşyalarının sahiplerinden eve taşıdığını söylediğini söylüyor. Kendine ait Facebook hesabından izinsiz bir eşyaların eşyalarının paylaşarak sahiplerini eğiten Masterman, kedisinin yaramazlıklarını oyuncakları. Demo’nun gerçek hayvanlarından farklı olduğunu belirten Masterman, kedisinin tuhaf tuhaf kızlarını sürpriza döndüğünü de itiraf etti.

“ONU DURDURABİLMEMİN BİR YOLU YOK”

1

Demo’nun oğlu olarak tüketildiğinde bir seks oyuncağıyla eve geldiğini söylüyor Ustaman, “Demo son birkaç yıldır eve gidiyor. Ama Pazartesi günü ablam üretiminde onu kullanıyordum. İlk baştaki araba kokularından biri oldu, ama sonra kız kardeşime katıldım ve ‘Oh Rachel bu kesinlikle bir oda spreyi değil’ dedi. Ne olduğu anlaşılabileceğine dair endişeye düştüm. 12 sana bana soruyorsun ve kesinlikle utandı” dedi.

3

“İnsanlar beni dükkanda durduruyor ve her şeyi çalan o kedi sahibi olup olmadığımı. Diğer ürün fiyatları Bibble gibi gelir ve Pepe getiriyorlar. Demo’nun bir sürü eldivenim ve uygulama kıyafetim var. Onu durdurabilmemin hiçbir yolundan yok, herkes ona profesyonellikten bahsetmeyip dururken ama o emniyetten söylüyor” diyenden.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
cinsel ilişkilerinizi kurdular!  “Erkeklerden daha iyi”cinsel ilişkilerinizi kurdular! “Erkeklerden daha iyi”
Yeni evi böyle kutladı!  Tanga bikinisiyle yolu işaretlediYeni evi böyle kutladı! Tanga bikinisiyle yolu işaretledi
Dans ediyorlardı!  Zemin hareket edip derin bir çukur açılınca...Dans ediyorlardı! Zemin hareket edip derin bir çukur açılınca…

.

Leave a Comment