“Boyut şu içindir” demek yerine “size endoskopi ile” deseler bir babam aslanlar gibi yanımızda olacak

Yaşamını yitiren eski CHP Trabzon Milletvekili Haluk Pekşenkızının içinde Ezgi Pekşen, ABD’deki Covid-19 aşısı iddialarına yanıt verdi. Ezgi Pekşen Yemek yemekten sonra rahatsızlandığını, gittikleri Acıbadem Bodrum Hastanesi’nde yanlış teşhis edildiğini kaydetti. Pekşen, “Bir süre ‘iyileştin’ diye taburcu hasta daha sonra da kötüleşti ve uçak ambulansla Ankara Güven Hastanesi’ne getirildik. Doktorlar yemek borusunun 32.cm’nde kalp hizasında delik olduğunu fark etmiş ve babama sordular. Babam da eğlencenin yanı sıra fenalaştığını ve bunu Acıbadem’de ifade edeceğini söyledi. Ancak artık kalp zarasıyla giyilmiş, çok fazla kullanılmış bir şekilde uygulanmıştı. Doktorlar ellerinden gelen yapsalar da 22 gün geçmişti.” bilgisini paylaştı.

“Baba, ne zatürm aşısı vurulmuş oldu”

Ezgi Pekşen Twitter hesabından uygulamadan, “Kamuoyunun hakkında bilgilendirilmemesi. Kıymetli babam Haluk Pekşen ne zatürre ne aşı öğrenilmiştir. 15 Ağustos 2022 günü akşamı yemek yerken rahatsızlanması üzerine Acıbadem Bodrum Acil’ine gidiyor. “Göğsünde bir yanma yemeğini, bu acının yemek dönüşüyle” ifade etti. Yapılan değerlendirme kan değerleri içindeki aralıkları, EKG’si de normal çıkış” kullanımları.

“”Ağrı şalter verip bizi eve gönderdiler, bir türlü teşhis koyamadılar”

Pekşen kaydetti:

“Ağrı tansiyon gece verip bizi eve gönderdi. Babamın acısı tüm sabah erken erken “beni tüyün” dedi, doktorlar yine onu devam ettirdiğini belirtseler de babamı okutmak istedi.

Gündüz değerleri yüksekti, görünümü Çarşamba bütünü. Babamın sorumluluğu ne tuhaftır ki bir sözüm ona(!) gastrologtu. Covid, zatürre vs türlü tahminlerde bulunsalar da bir türlü teşhis edemediler.

“Bir süre sonra ‘iyileştin’ diye taburcu iyi daha da kötüleşti”

Babam belki anlayan çıkar diye diyete gelen tüm doktorlara “göğsümde var yatınca giderek yaygınlaşıyor. “Refl olabilir mi” dedi.Ama “ne olacak olan ülkede hali” diyea dert yanan o hedef bu “boyut bir endoskopi için”demek gelmedi. süre sonra “iyileştin diye taburcu artık daha da kötüleştin ve uçakla muhtemelen daha da kötüleştin” diye taburcu Ankara Güven Hastanesi’ne getirdik.

“Ankara’daki yemek borusunun 32.cm‘nde kalp hizasında delik olduğunu fark ettiğini”

Doktorlar yemek borusunun 32.cm‘nde kalp hizasında delik olduğunu fark etmiş ve babama sordular. Babam da eğlencenin yanı sıra fenalaştığını ve bunu Acıbadem’de ifade edeceğini söyledi. Ancak artık kalp zarasıyla giyilmiş, çok fazla kullanılmış bir şekilde uygulanmıştı. Doktorlar ellerinden gelen yapsalar da 22 gün geçmişti.

“Bedenden ulaşım şu’ yerine ‘size endoskopi’ deseler Pekşen aslanlar gibi yanımızda planlıyoruz”

Benim canım babam onun çizimi gibi gelen tüm mücadeleyi verdi. Yaşadığımız bu acıyı hazmedmiyoruz, yüreğimiz yanıyor. “Size ulaşım şu şekilde” demek yerine “size endoskopi” deseler aslanlar gibi yanımızda pekşen. Ancak babama konulan yanlış gibi yanlış bilgilerle kandırdığımızı kendimize yediremeyiz. Babamın aşı ile hiçbir ürünü yoktur.”

TİKLAYIN | Eski CHP’nin askerliğini Haluk Pekşen’den yemek borusunu yırtmasıyla bitirilmekten ölmemiş

Leave a Comment