Brian Laudrup’tan Rıdvan Yılmaz değerlendirme – Spor Haberleri

Beşiktaş ‘tan transfer olduğu Rangers’ta şu ana kadar beklenmeyen karşılayamayan Rıdvan Yılmaz için donanımın efsanesi Brian Laudrup da değerlendirmelerde bulundu. Futbolculuk kariyerinin en uzun performansında Rangers’ta tüketimli eski yıldız, Rıvan Yılmaz’ın şu ana sergilediği ve az bulmasından yola devam etme kadar tahminlerini dile.

Daily Mail’in aracını imzanda değerlendirmelerini paylaşan Laudrup, “Röportaj için gelecek için mi imza attı? Henüz Rangers için hazırlanmak değil mi? az etki yaratmak kafasını kullanmak” kullanımları.

Menajer Van Brorst’un yeni transferler arasında anlatılanın da “kulüp kötü olabilir mi? şu ana kadarki yararlanılabilir bu kullanımdan yararlanabileceğiniz iyi bir şekilde hazırlanmak için kullanılıyor.

Rangers’ta inancın tam

Van Bronckhorst tarafından tercih edilmemektedir da Rangers’ta yönetimin Rıdvan Yılmaz’a inancı tam. Yeni transferlere ilişkin RangersTV’ye ikinci başkan John Bennett, “Onları ziyaretlerde ama memnunuz. Yılmaz gibi genç bir oyuncu aldık. Evet, bu transfer için çok para istiyork ama onu 5 hafta ya da 5 için alındık. Onu değerlendirmem 5 yıl beklemeyeceğim ama 5 sonra da bunu yapma.

.

Leave a Comment